Aktualności

Stoczniowiec on tour

2019-06-28 19:01:26

Przedstawiciele GKS Stoczniowiec są w trakcie pracowitego okresu. Wszystko za sprawą walnych zebrań poszczególnych związków sportowych. W Warszawie ostatnio obradowali zrzeszeni w Polskim Związku Łyżwiarstwa Szybkiego i Figurowego, w Katowicach natomiast doszło do debaty zarządzających federacją hokeistów na lodzie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czerwcu tradycyjnie już odbywają się zjazdy sprawozdawcze poszczególnych federacji. W obradach Polskiego Związku Łyżwiarstwa Szybkiego udział ze strony Stoczniowca wzięli Błażej Jenek, Marek Kostecki i Maciej Turnowiecki. Z kolei w spotkaniu krajowej federacji łyżwiarstwa figurowego uczestniczył Aleksander Gosk, a do Katowic na walne sprawozdawcze zebranie członków Polskiego Związku Hokeja na Lodzie wybrał się wiceprezes Maciej Turnowiecki.

fot. PZHL

 


Ważne
GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i aktualnie walczą w półfinale Mistrzostw Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po