Aktualności

Stoczniowiec on tour

2018-05-21 11:59:18

Przedstawiciele GKS Stoczniowiec są w trakcie pracowitego okresu. Wszystko za sprawą walnych zebrań poszczególnych związków sportowych. W Warszawie ostatnio obradowali zrzeszeni w Polskim Związku Piłki Siatkowej oraz Polskim Związku Curlingu. W najbliższych tygodniach dojdzie do debat zarządzających federacjami łyżwiarzy figurowych, szybkich oraz hokeistów na lodzie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W maju i czerwcu tradycyjnie już odbywają się zjazdy poszczególnych federacji. W obradach Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego (26.05), podczas których zaplanowany jest również wybór nowego prezesa tej federacji, udział ze strony Stoczniowca wezmą Marek Kostecki i Maciej Turnowiecki. Z kolei w spotkaniu krajowej federacji łyżwiarstwa szybkiego (10.06), gdzie też poznamy nowego szefa związku, uczestniczyć będą Agnieszka Bagińska, Władysław Łęczkowski, Marek Kostecki i Maciej Turnowiecki. Wreszcie na walne sprawozdawcze zebranie członków Polskiego Związku Hokeja na Lodzie (23.06 lub 30.06) wybiorą się Marek Kostecki i Maciej Turnowiecki.

Na zdjęciu ubiegłoroczny zjazd delegatów PZHL.

 


Ważne
PRZEDŁUŻENIE WAŻNOŚCI KARNETÓW

Ważny komunikat dla posiadaczy karnetów na ślizgawki i szkółki. W związku z zawieszeniem w Hali Olivia wszystkich zajęć organizowanych przez GKS Stoczniowiec, informujemy posiadaczy abonamentów, że ważność karnetów zostanie BEZPŁATNIE wydłużona o okres, w którym zajęcia były odwołane.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Startuje Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią rusza nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorem projektu jest były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po