Aktualności

Stoczniowiec Oliwa na czele stawki

2020-11-14 14:22:46

Drugie zwycięstwo w drugim spotkaniu drugiej ligi północnej odnieśli hokeiści Stoczniowca Oliwa. Biało-niebiescy na własnej tafli 8:2 zwyciężyli PTH Koziołki Poznań i utrzymali pozycję lidera rozgrywek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GKS Stoczniowiec Oliwa - PTH Koziołki Poznań 8:2 (3:1, 2:1, 3:0)

Bramki: Kacper Murawski 2, Dmytro Shcherbakov 2, Kamil Zalewski 2 oraz po jednym trafieniu zanotowali Artur Kazmierczak i Łukasz Piaszczyński.

GKS Stoczniowiec Oliwa: Tomczyk Igor, Zaręba Przemysław -  Ruszkowski Michał, Paruszewski Szymon, Piaszczyński Łukasz, Shcherbakov Dmytro, Murawski Kacper - Cytawa Stanisław, Dzięgiel Paweł, Kazimierczak Artur, Michałkiewicz Michał, Sochacki Michał - Kuklis Tomasz, Zalewski Kamil, Szot Krzysztof, Grajewski Paweł.
 


Ważne
OD SOBOTY 14 LISTOPADA RUSZAJĄ ŚLIZGAWKI W OLIVII

Ślizganie w jednym z najbardziej kultowych obiektów Gdańska w tym roku odbywać się będzie w wyjątkowych, pandemicznych warunkach. Uczestnicy muszą liczyć się z reżimem sanitarnym i szeregiem obostrzeń.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po