Aktualności

Stoczniowcy zagrają o finał MPJ

2019-03-22 20:40:45

Zwycięstwa z Niedźwiadkami Sanok, Polonią Bytom i Cracovią – taki jest bilans zespołu Krzysztofa Lehmanna w trwających w Sanoku mistrzostwach Polski juniorów. Biało-niebiescy z pierwszego miejsca w grupie awansowali do najlepszej czwórki imprezy. W sobotę o udział w finale MPJ powalczą z Zagłębiem Sosnowiec.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Oczywiście, że chcemy wygrać. W naszych szeregach jest pełna mobilizacja. Skoro wykonaliśmy już tyle pracy, mam na myśli zwycięskie baraże i wygrane pojedynki w ramach naszej grupy, to teraz trzeba zrobić następny krok. Jestem przekonany, że z Zagłebiem czeka nas ciężka przeprawa. Poziom wszystkich drużyn jest tutaj bardzo wyrównany, a o zwycięstwach decydują często detale. Ufam, że mój zespół będzie mieć więcej atutów od rywali - powiedział Krzysztof Lehmann. 

Mecz z Cracovią był kolejnym starciem, kiedy młodzi gdańszczanie bramki zdobywali, grając w osłabieniu. Podczas meczu przeciwko Pasom miało to dwukrotnie miejsce, wcześniej w spotkaniu przeciwko Niedźwiadkom Biało-niebiescy trafili do siatki rywali, kiedy ci przebywali na lodzie w podwójnej przewadze.

MKS Cracovia Kraków U20 (JR) - GKS Stoczniowiec U20 (JR) 3:4 (2:2, 0:1, 1:1)

Bramki dla Stoczniowca: Igor Smal 2 oraz Bartosz Liśkiewicz i Oskar Kuczek po jednym trafieniu.

GKS Stoczniowiec: Kuźnicki Tobiasz, Gasparyan Arsen - Wala Jakub, Baranouski Aliaksei, Smal Igor, Mocarski Krystian, Wołoszyk Bartosz, Liśkiewicz Bartosz, Boboshko Danilo,  Niedźwiecki Kacper, Ebertowski Maurycy, Pluciński Paweł, Kasicki Jan, Wenz Wiktor, Hadowski Oskar, Kuczek Oskar, Fruczek Kacper, Laskowski Adam, Murawski Kacper.

 


Ważne
GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

To już blisko trzy lata odkąd Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci prowadzi nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. Udział w programie jest znakomitą okazją do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu. Koordynatorami projektu są - były reprezentant Polski w short tracku Rafał Grycner oraz trener Artur Kostecki.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po