Aktualności

Starcie gwiazd PLHK

2016-03-09 19:59:59

Już w sobotę, 12 marca pierwszy mecz finałowy o Mistrzostwo Polski w hokeju na lodzie kobiet. Punktualnie o 17:00 na tafli dużej Hali Olivia GKS Stoczniowiec podejmie Polonię Bytom.

Pięć z zawodniczek, które pojawią się na lodzie to absolutny top ekstraligi pań. Chodzi o te hokeistki, które w przekroju całego sezonu najlepiej wypadły w punktacji kanadyjskiej - liczy się tutaj ilość zdobytych goli oraz asyst przy celnych trafieniach koleżanek. W pierwszej piątce absolutnej top ligi znajdują się cztery hokeistki Stoczniowca i jedna zawodniczka Polonii.

Pierwsze miejsce zajmuje Marta Bigos, która zanotowała 25 goli i 17 asyst (42 punkty). Druga jest bytomianka Karolina Późniewska 40 punktów (26 trafień i 14 asyst). Trzecia pozycja dla Aleksandry Bereckiej 33 punkty (11 goli, 22 asysty), a czwarta dla Katarzyny Bodus 31 punktów (18 asyst, 13 goli). Szansę na poprawienie statystyk ma także kolejna w stawce hokeistek biorących udział w wielkim finale, Katarzyna Kasprzycka. Zawodniczka wywalczyła do tej pory 19 punktów (9 goli, 10 asyst).

 

 

 

 

 

 

 

 

     Marta Bigos                                                               Aleksandra Berecka

 

 

 

 

 

 

 

   Katarzyna Bodus                                                       Katarzyna Kasprzycka

  

Złoty medal mistrzostw kraju wywalczy zespół, który wygra dwa mecze finałowe. Hokeistki GKS Stoczniowiec bronią tytułu mistrzowskiego.

 

 


Ważne
OGRANICZENIE ZAJĘĆ SPORTOWYCH W HALI OLIVIA

Zakaz uprawiania sportu amatorskiego oraz współzawodnictwa dzieci i młodzieży to nowe obostrzenia związane z twardym lockdownem w Polsce. Zasady weszły w życie 27 marca i obowiązywać będą przynajmniej do 9 kwietnia. Obiekty sportowe, w tym m.in. Hala Olivia, dostępne będą wyłącznie dla reprezentantów kraju oraz sportowców profesjonalnych. 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA LODOWISKACH HALI OLIVIA

Jak wygląda plan zajęć na obydwu taflach lodowych Hali Olivia w nadchodzącym czasie? Poniżej prezentujemy, ułożony na każdy dzień tygodnia, grafik zajęć dla sportowców „zawodowych” zgodnie z obowiązującymi przepisami.

W OLIVII NADAL BEZ ŚLIZGAWEK DLA MIESZKAŃCÓW

Nie mamy dobrych wiadomości dla miłośników ślizgania się po lodzie. Decyzja o zawieszeniu działalności rekreacyjnej została podtrzymana i na razie nie wiadomo kiedy będzie można wrócić na lód. Zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów oraz wytycznymi dotyczącymi funkcjonowania obiektów sportowych w czasie pandemii, lodowiska mogą być jedynie udostępniane dla sportu zawodowego.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po