Aktualności

Starcie bramkarek reprezentacji Polski w Hali Olivia

2017-03-02 23:05:51

Agata Kosińska kontra Martyna Sass. GKS Stoczniowiec kontra Naprzód Janów. Nasze hokeistki są o krok od awansu do finału Polskiej Ligi Hokeja Kobiet. W najbliższą sobotę o godzinie 18.00 w dużej Hali Olivia rozegrają rewanżowy mecz ze Ślązaczkami.

Podopieczne Henryka Zabrockiego pierwsze spotkanie wygrały na wyjeździe 2:1, a rywalizacja toczy się do dwóch zwycięstw. Jeśli w sobotę wygra drużyna gości, to o awansie zadecyduje niedzielny mecz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- O finał walczą dwie bardzo wyrównane drużyny, które grają zdyscyplinowany hokej zarówno w obronie, jak i w ataku. Pokazało to pierwsze spotkanie w Janowie. Zresztą tamte zawody to był pojedynek bramkarek, Agaty Kosińskiej z naszej strony i Martyny Sass z Naprzodu  – mówi Henryk Zabrocki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- To, że na lodzie zobaczymy w akcji obydwie bramkarki reprezentacji dodaje tej konfrontacji dodatkowego smaczku. Dziewczyny rywalizują o palmę pierwszeństwa w kadrze, więc właśnie w takich meczach chcą się pokazać z jak najlepszej strony. Obydwie są aktualnie w bardzo dobrej formie, na pewno będą mocno skoncentrowane i bardzo zmotywowane przed tymi zawodami. Agata do play offów przygotowywała się trenując wspólnie z Michałem Kielerem, bramkarzem MH Automatyki – podkreśla szkoleniowiec GKS Stoczniowiec.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Gramy na własnej tafli, więc to spotkanie zamierzamy rozegrać zdecydowanie ofensywniej niż w Janowie, niemniej w sposób odpowiedzialny i  uważnie w obronie. Play offy nie wybaczają błędów – wskazał trener Zabrocki.

W ramach przygotowań hokeistki GKS Stoczniowiec rozegrały cztery mecze kontrolne z młodzikami naszego klubu. Dwukrotnie wygrały – 4:3 i 4:0, zanotowały remis 4:4 i jedno spotkanie przegrały 3:6. Wstęp na sobotni mecz jest bezpłatny. Pomóżmy swoim dopingiem naszym dziewczynom w awansie do wielkiego finału PLHK!  

 

Fot. trojmiasto.pl

 


Ważne
SUPER BANDY W OLIVII

Szwajcarska Lozanna, Pałac Lodowy w St. Petersburgu, paryska hala Bercy oraz hala w Soczi, arena zmagań hokeistów podczas zimowej olimpiady w 2014 roku. Do tego grona dołączy już niebawem gdańska Hala Olivia. Wszystko za sprawą aktualnie montowanych nowoczesnych band. Sprzęt do dużej hali dostarcza jeden z najbardziej uznanych światowych producentów i ekspertów w tej dziedzinie, firrma Raita Sport z fińskiego Oulainen.

TO ONE WYWALCZYŁY WICEMISTRZOSTWO POLSKI. ZOBACZ KTO GRAŁ W WIELKIM FINALE PLHK

Agata Kosińska, Natalia Kwiatkowska, Natalia Kamińska, Renata Tokarska, Marta Bigos, Kasia Kasprzycka, Joanna Rykaczewska  Ewa Podracka, Małgorzata Nowak, Alicja Siejka, Tetiana Onyshchenko, Ola Berecka oraz Maja Banaś, Kasia Bodus i Aneta Błaszak wywalczyły srebrny medal Mistrzostw Polski w hokeju na lodzie.

PRZETARG OGŁOSZENIE NR:11275-2017

Ogłoszenie nr 11275 - 2017 z dnia 2017-01-19 r. Gdańsk: roboty budowlane – remont i modernizacja instalacji sanitarnej 

ZAPYTANIE OFERTOWE

UWAGA! Zmiana Zapytania ofertowego 24-11-2016 na wykonanie remontu i modernizacji węzłów cieplnych na terenie Hali Sportowo-Widowiskowej „Olivia” w Gdańsku

NOWY BLASK HALI OLIVIA

Popatrzcie na Halę Olivia, jest zupełnie inna niż wcześniej. Wszystko za sprawą gruntownej modernizacji finansowanej ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki, Miasta Gdańsk i klubu GKS Stoczniowiec. Jednym z ostatnich akordów rewitalizacji symbolu Pomorza i Gdańska było uruchomienie wyjątkowej iluminacji. Poniżej Hala Olivia w nowym blasku.

PRZETARG OGŁOSZENIE NR:326162-2016

PRZETARG OGŁOSZENIE NR:326162-2016. Zmiana treści SIWZ - 20.10.2016 r. Odpowiedzi na pytania do SIWZ i zmiana SIWZ z dnia 27.10.2016 r. Odpowiedzi na pytania do SIWZ - 31.10.2016, Odpowiedzi na pytania do SIWZ - 02.11.2016, Informacja z otwarcia ofert - 03.11.2016, Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty.

ROSYJSKA "ZŁOTA SZAJBA" Z UDZIAŁEM STOCZNIOWCA

Młodzi hokeiści GKS Stoczniowiec zainaugurowali rozgrywki w ramach Ligi Kaliningradzkiej „Złota Szajba”. Dwa zespoły rozegrały ze swoimi rosyjskimi rówieśnikami w sumie cztery spotkania. Zapraszamy do galerii zdjęć z pierwszego w tym sezonie wyjazdu do Rosji. 

PRZETARG OGŁOSZENIE NR:309883-2016

PRZETARG OGŁOSZENIE NR:309883-2016

Termin składania ofert został przesunięty na dzień 04.10.2016, godz. 11:00,  Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty.

Kalendarz imprez
BAZAR NATURY - WSPARCIE LOKALNYCH DOSTAWCӓW

Świeże warzywa, swojskie wę™dliny, przyprawy, chleb na zakwasie i naturalne sery bez ulepszaczy, a także sól himalajską… i suszone kiwi - wszystko to znajdziemy w Hali Olivia w Gdańsku. 

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po