Aktualności

Starcie bramkarek reprezentacji Polski w Hali Olivia

2017-03-02 23:05:51

Agata Kosińska kontra Martyna Sass. GKS Stoczniowiec kontra Naprzód Janów. Nasze hokeistki są o krok od awansu do finału Polskiej Ligi Hokeja Kobiet. W najbliższą sobotę o godzinie 18.00 w dużej Hali Olivia rozegrają rewanżowy mecz ze Ślązaczkami.

Podopieczne Henryka Zabrockiego pierwsze spotkanie wygrały na wyjeździe 2:1, a rywalizacja toczy się do dwóch zwycięstw. Jeśli w sobotę wygra drużyna gości, to o awansie zadecyduje niedzielny mecz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- O finał walczą dwie bardzo wyrównane drużyny, które grają zdyscyplinowany hokej zarówno w obronie, jak i w ataku. Pokazało to pierwsze spotkanie w Janowie. Zresztą tamte zawody to był pojedynek bramkarek, Agaty Kosińskiej z naszej strony i Martyny Sass z Naprzodu  – mówi Henryk Zabrocki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- To, że na lodzie zobaczymy w akcji obydwie bramkarki reprezentacji dodaje tej konfrontacji dodatkowego smaczku. Dziewczyny rywalizują o palmę pierwszeństwa w kadrze, więc właśnie w takich meczach chcą się pokazać z jak najlepszej strony. Obydwie są aktualnie w bardzo dobrej formie, na pewno będą mocno skoncentrowane i bardzo zmotywowane przed tymi zawodami. Agata do play offów przygotowywała się trenując wspólnie z Michałem Kielerem, bramkarzem MH Automatyki – podkreśla szkoleniowiec GKS Stoczniowiec.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Gramy na własnej tafli, więc to spotkanie zamierzamy rozegrać zdecydowanie ofensywniej niż w Janowie, niemniej w sposób odpowiedzialny i  uważnie w obronie. Play offy nie wybaczają błędów – wskazał trener Zabrocki.

W ramach przygotowań hokeistki GKS Stoczniowiec rozegrały cztery mecze kontrolne z młodzikami naszego klubu. Dwukrotnie wygrały – 4:3 i 4:0, zanotowały remis 4:4 i jedno spotkanie przegrały 3:6. Wstęp na sobotni mecz jest bezpłatny. Pomóżmy swoim dopingiem naszym dziewczynom w awansie do wielkiego finału PLHK!  

 

Fot. trojmiasto.pl

 


Ważne
OGRANICZENIE ZAJĘĆ SPORTOWYCH W HALI OLIVIA

Zakaz uprawiania sportu amatorskiego oraz współzawodnictwa dzieci i młodzieży to nowe obostrzenia związane z twardym lockdownem w Polsce. Zasady weszły w życie 27 marca i obowiązywać będą przynajmniej do 9 kwietnia. Obiekty sportowe, w tym m.in. Hala Olivia, dostępne będą wyłącznie dla reprezentantów kraju oraz sportowców profesjonalnych. 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA LODOWISKACH HALI OLIVIA

Jak wygląda plan zajęć na obydwu taflach lodowych Hali Olivia w nadchodzącym czasie? Poniżej prezentujemy, ułożony na każdy dzień tygodnia, grafik zajęć dla sportowców „zawodowych” zgodnie z obowiązującymi przepisami.

W OLIVII NADAL BEZ ŚLIZGAWEK DLA MIESZKAŃCÓW

Nie mamy dobrych wiadomości dla miłośników ślizgania się po lodzie. Decyzja o zawieszeniu działalności rekreacyjnej została podtrzymana i na razie nie wiadomo kiedy będzie można wrócić na lód. Zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów oraz wytycznymi dotyczącymi funkcjonowania obiektów sportowych w czasie pandemii, lodowiska mogą być jedynie udostępniane dla sportu zawodowego.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po