Aktualności

Starcie bramkarek reprezentacji Polski w Hali Olivia

2017-03-02 23:05:51

Agata Kosińska kontra Martyna Sass. GKS Stoczniowiec kontra Naprzód Janów. Nasze hokeistki są o krok od awansu do finału Polskiej Ligi Hokeja Kobiet. W najbliższą sobotę o godzinie 18.00 w dużej Hali Olivia rozegrają rewanżowy mecz ze Ślązaczkami.

Podopieczne Henryka Zabrockiego pierwsze spotkanie wygrały na wyjeździe 2:1, a rywalizacja toczy się do dwóch zwycięstw. Jeśli w sobotę wygra drużyna gości, to o awansie zadecyduje niedzielny mecz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- O finał walczą dwie bardzo wyrównane drużyny, które grają zdyscyplinowany hokej zarówno w obronie, jak i w ataku. Pokazało to pierwsze spotkanie w Janowie. Zresztą tamte zawody to był pojedynek bramkarek, Agaty Kosińskiej z naszej strony i Martyny Sass z Naprzodu  – mówi Henryk Zabrocki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- To, że na lodzie zobaczymy w akcji obydwie bramkarki reprezentacji dodaje tej konfrontacji dodatkowego smaczku. Dziewczyny rywalizują o palmę pierwszeństwa w kadrze, więc właśnie w takich meczach chcą się pokazać z jak najlepszej strony. Obydwie są aktualnie w bardzo dobrej formie, na pewno będą mocno skoncentrowane i bardzo zmotywowane przed tymi zawodami. Agata do play offów przygotowywała się trenując wspólnie z Michałem Kielerem, bramkarzem MH Automatyki – podkreśla szkoleniowiec GKS Stoczniowiec.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Gramy na własnej tafli, więc to spotkanie zamierzamy rozegrać zdecydowanie ofensywniej niż w Janowie, niemniej w sposób odpowiedzialny i  uważnie w obronie. Play offy nie wybaczają błędów – wskazał trener Zabrocki.

W ramach przygotowań hokeistki GKS Stoczniowiec rozegrały cztery mecze kontrolne z młodzikami naszego klubu. Dwukrotnie wygrały – 4:3 i 4:0, zanotowały remis 4:4 i jedno spotkanie przegrały 3:6. Wstęp na sobotni mecz jest bezpłatny. Pomóżmy swoim dopingiem naszym dziewczynom w awansie do wielkiego finału PLHK!  

 

Fot. trojmiasto.pl

 


Ważne
CAMP POD OKIEM SZKOLENIOWCA NHL - NOWE INFORMACJE

W dniach 27-31 sierpnia 2018 roku znany z pracy szkoleniowej w NHL oraz dla Kanadyjskiej Federacji Hokeja Sean Skinner wspólnie z trenerami GKS Stoczniowiec, Krzysztofem Lehmannem i Pawłem Zwolińskim, poprowadzą obóz hokejowy dla dzieci, młodzieży, a także wszystkich chętnych. Oferta skierowana jest też do amatorów, profesjonalistów, zawodniczek i zawodników, pragnących podnieść swoje umiejętności. 

ŚLIZGAWKI DO KOŃCA MARCA, SZKÓŁKI DO POCZĄTKU KWIETNIA

Wiemy, do kiedy potrwają popularne ślizgawki oraz szkółki - hokeja na lodzie i łyżwiarska. Rekreacyjne ślizganie po tafli lodowej Hali Olivia potrwa do 25 marca, natomiast zajęcia hokejowe i jazdy na łyżwach zakończą się 8 kwietnia br.

PILNE! POMÓŻMY USPRAWNIĆ ZAJĘCIA W RAMACH ŚLIZGAWEK ORAZ SZKÓŁEK ŁYŻWIARSKIEJ I HOKEJOWEJ

Ważna informacja dla wszystkich miłośników jazdy na łyżwach, a także rodziców i opiekunów dzieci, chętnych do udziału w zajęciach łyżwiarskich i hokejowych. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminami korzystania ślizgawek i wypożyczalni sprzętu sportowego. 

ZAPRASZAMY NA SZKÓŁKI HOKEJA ORAZ ŁYŻWIARSKĄ

Zapraszamy dzieci do lat 12 na szkółki hokeja na lodzie, łyżwiarstwa figurowego i short track. Zajęcia hokejowe odbywają się w małej, natomiast lekcje łyżwiarstwa prowadzone są w dużej Hali Olivia.

CZAS NA ŁYŻWIARSKIE SZALEŃSTWO! WE WRZESNIU RUSZAJĄ ŚLIZGAWKI

W hali Olivia od 30. września wszyscy chętni znów będą mogli pojeździć na łyżwach. Ślizganie zaplanowano w każdą sobotę i niedzielę oraz w dni świąteczne. "Olivia" przygotowała po siedem tur wejść na taflę. Podczas każdej można jeździć przez godzinę. Początek wyznaczono na: 10:30, 12:00, 13:30, 15:00, 16:30, 18:00, 19:30.

SUPER BANDY W OLIVII

Szwajcarska Lozanna, Pałac Lodowy w St. Petersburgu, paryska hala Bercy oraz hala w Soczi, arena zmagań hokeistów podczas zimowej olimpiady w 2014 roku. Do tego grona dołączy już niebawem gdańska Hala Olivia. Wszystko za sprawą aktualnie montowanych nowoczesnych band. Sprzęt do dużej hali dostarcza jeden z najbardziej uznanych światowych producentów i ekspertów w tej dziedzinie, firrma Raita Sport z fińskiego Oulainen.

NOWY BLASK HALI OLIVIA

Popatrzcie na Halę Olivia, jest zupełnie inna niż wcześniej. Wszystko za sprawą gruntownej modernizacji finansowanej ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki, Miasta Gdańsk i klubu GKS Stoczniowiec. Jednym z ostatnich akordów rewitalizacji symbolu Pomorza i Gdańska było uruchomienie wyjątkowej iluminacji. Poniżej Hala Olivia w nowym blasku.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po