Aktualności

Starcie bramkarek reprezentacji Polski w Hali Olivia

2017-03-02 23:05:51

Agata Kosińska kontra Martyna Sass. GKS Stoczniowiec kontra Naprzód Janów. Nasze hokeistki są o krok od awansu do finału Polskiej Ligi Hokeja Kobiet. W najbliższą sobotę o godzinie 18.00 w dużej Hali Olivia rozegrają rewanżowy mecz ze Ślązaczkami.

Podopieczne Henryka Zabrockiego pierwsze spotkanie wygrały na wyjeździe 2:1, a rywalizacja toczy się do dwóch zwycięstw. Jeśli w sobotę wygra drużyna gości, to o awansie zadecyduje niedzielny mecz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- O finał walczą dwie bardzo wyrównane drużyny, które grają zdyscyplinowany hokej zarówno w obronie, jak i w ataku. Pokazało to pierwsze spotkanie w Janowie. Zresztą tamte zawody to był pojedynek bramkarek, Agaty Kosińskiej z naszej strony i Martyny Sass z Naprzodu  – mówi Henryk Zabrocki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- To, że na lodzie zobaczymy w akcji obydwie bramkarki reprezentacji dodaje tej konfrontacji dodatkowego smaczku. Dziewczyny rywalizują o palmę pierwszeństwa w kadrze, więc właśnie w takich meczach chcą się pokazać z jak najlepszej strony. Obydwie są aktualnie w bardzo dobrej formie, na pewno będą mocno skoncentrowane i bardzo zmotywowane przed tymi zawodami. Agata do play offów przygotowywała się trenując wspólnie z Michałem Kielerem, bramkarzem MH Automatyki – podkreśla szkoleniowiec GKS Stoczniowiec.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Gramy na własnej tafli, więc to spotkanie zamierzamy rozegrać zdecydowanie ofensywniej niż w Janowie, niemniej w sposób odpowiedzialny i  uważnie w obronie. Play offy nie wybaczają błędów – wskazał trener Zabrocki.

W ramach przygotowań hokeistki GKS Stoczniowiec rozegrały cztery mecze kontrolne z młodzikami naszego klubu. Dwukrotnie wygrały – 4:3 i 4:0, zanotowały remis 4:4 i jedno spotkanie przegrały 3:6. Wstęp na sobotni mecz jest bezpłatny. Pomóżmy swoim dopingiem naszym dziewczynom w awansie do wielkiego finału PLHK!  

 

Fot. trojmiasto.pl

 


Ważne
DOŁĄCZ DO URBANOWICZA. WYBIERZ NAUKĘ W LICEUM SPORTOWYM ORAZ TRENINGI W STOCZNIOWCU

Gdański Klub Sportowy Stoczniowiec oraz Ogólnokształcące Szkoły Sportowe w Gdańsku ogłaszają nabór na rok szkolny 2019/2020, a co za tym idzie związane z tym testy sportowe. W tym roku na młodych adeptów hokeja na lodzie czeka do 20 miejsc. Absolwentami OSS w Gdańsku są znani polscy hokeiści m.in. Maciej Urbanowicz czy Aron Chmielewski.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i aktualnie walczą w półfinale Mistrzostw Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po