Aktualności

Siatkarze wygrali, ale stracili punkt

2020-11-08 12:07:11

Hit drugiej ligi dla siatkarzy Stoczniowca. Biało-niebiescy zwyciężyli na wyjeździe Orła Międzyrzecz 3:2. Opromienieni dobrym startem w rozgrywkach gdańszczanie, odnieśli kolejną wygraną.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liderujący rozgrywkom II ligi Stoczniowcy w szóstym meczu zanotowali piąte zwycięstwo. Tym razem jednak nie za trzy, a za dwa punkty. Rywalom z Międzyrzecza udało się bowiem „urwać” naszej drużynie dwa sety.

W pierwszej partii gdańszczanie przegrali dość gładko 19:25. W drugim i trzecim secie triumfowali odpowiednio 25:21 oraz 25:22. W kolejnej odsłonie pojedynku Orzeł doprowadził do remisu 2:2 (25:18). O wszystkim decydował tie break, który zespół GKS Stoczniowiec wygrał 15:9.

- Mieliśmy obawy co do tego meczu. W ostatnich dniach trzech zawodników wypadło z powodu koronawirusa. Przyjechaliśmy osłabieni, najważniejsze jednak, że się udało. Musiałem robić zmiany i rotować składem, bowiem ewidentnie brakowało nam sił. Pod koniec czwartego seta trochę odpuściliśmy, żeby zdominować piątą partię. Weszliśmy ostro w tie break i do końca już wszystko kontrolowaliśmy – powiedział Bartosz Szczypczyk, trener Stoczniowca.   

Biało-niebiescy na najwyższym stopniu podium (15 pkt.), drugi jest zespół Wilków Wilczyn również (15 pkt.), a trzeci Trefl Lębork z dziesięcioma punktami na koncie.


Ważne
OD SOBOTY 14 LISTOPADA RUSZAJĄ ŚLIZGAWKI W OLIVII

Ślizganie w jednym z najbardziej kultowych obiektów Gdańska w tym roku odbywać się będzie w wyjątkowych, pandemicznych warunkach. Uczestnicy muszą liczyć się z reżimem sanitarnym i szeregiem obostrzeń.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po