Aktualności

Siatkarze Stoczniowca z kompletem zwycięstw

2020-10-17 17:50:27

Czwarty mecz i czwarte zwycięstwo. Tym razem wyjazdowe odniesione w Gorzowie Wielkopolskim nad tamtejszym SKS-em. Podopieczni Bartosza Szczypczyka zwyciężyli 3:1 i umocnili się na pozycji lidera wśród zespołów rywalizujących w siatkarskiej II lidzie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Wiedzieliśmy, że Gorzów łatwo się nie podda. Zaskoczyli nas bardzo fajną zagrywką i blokiem. W pierwszym secie nie mogliśmy się odnaleźć. Na szczęście przełamaliśmy się w drugim i poszło już troszkę lżej. Nie było jednak łatwe to spotkanie. Troszkę nonszalancko graliśmy, dużo własnych błędów. W końcówkach zaskakiwała u nas zagrywka i mogliśmy odskoczyć na parę punktów, bezpiecznie dowożąc wygraną. Gorzowianie bardzo dobrze zagrywali, mieliśmy problem z przyjęciem. Do tego duża hala, gdzie my trenujemy na dużo mniejszej. Było trudno, szczególnie po podróży, a jechaliśmy sześć godzin. Musimy poprawić przyjęcie, bo to kluczowy element – powiedział po meczu Bartosz Szczypczyk, trener, kapitan i rozgrywający GKS Stoczniowiec Gdańsk.

SKS Gorzów - GKS Stoczniowiec Gdańsk 1:3 (32:30, 20:25, 20:25, 20:25) i warto dodać, że było jedyne spotkanie rozegrane w tej kolejce ligowej. Pozostałe mecze w związku z epidemią koronawirusa zostały przełożone na inny termin.

 


Ważne
Ogólnodostępne ślizgawki w dniach 23-24.10.2021 roku

Godziny ogólnodostępnych ślizgawek w dniach 23-24.10.2021

ZNANY JEST JUŻ TERMIN ŚLIZGAWEK W HALI OLIVIA

Rusza zimowe szaleństwo w Olivii! Już od 09 października wszyscy chętni znów będą mogli pojeździć na łyżwach. Ślizganie w jednym z najbardziej kultowych obiektów Gdańska w tym sezonie potrwa do końca marca 2022 roku.

ZAPRASZAMY NA SZKÓŁKI HOKEJA ORAZ ŁYŻWIARSKĄ

Zapraszamy dzieci do lat 12 na szkółki hokeja na lodzie, łyżwiarstwa figurowego i short track. Zajęcia hokejowe odbywać się będą małej Hali Olivia, z kolei lekcje z zakresu łyżwiarstwa łyżwiarstwa szybkiego i figurowego  prowadzone będą w dużej Hali. 

ENERGA WSPIERA NAJMŁODSZYCH HOKEISTÓW GKS STOCZNIOWCA

Energa z Grupy ORLEN będzie współpracować z klubem GKS Stoczniowiec. Koncern wesprze w szczególności szkolenia zawodników z roczników 2010-2012, którzy grają w hokeja w kategorii „żak młodszy”.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA LODOWISKACH HALI OLIVIA

Jak wygląda plan zajęć na obydwu taflach lodowych Hali Olivia w nadchodzącym czasie? Poniżej prezentujemy, ułożony na każdy dzień tygodnia, grafik zajęć dla sportowców „zawodowych” zgodnie z obowiązującymi przepisami.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po