Aktualności

Siatkarze Stoczniowca nadal w grze o I ligę

2018-05-05 23:26:03

Podopieczni Bartosza Szczypczyka udział w turnieju półfinałowym w Międzyrzeczu zapewnili sobie dzięki trzeciej wygranej ze Stalą Grudziądz. Biało-niebiescy pojedynek zwyciężyli 3:2, a w całej rywalizacji triumfowali 3-0. Za tydzień kolejne emocje pod siatką.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po dwóch wygranych w Grudziądzu siatkarze Stoczniowca potrzebowali jeszcze jednego zwycięstwa, tym razem w Gdańsku, ażeby przyklepać sobie awans do kolejnej fazy rozgrywek. Udało się po pięciosetowym boju, w setach 20:25, 25:22, 20:25, 25:21, 15:10.

Nagrodą jest udział w turnieju półfinałowym w Międzyrzeczu. Tam Biało-niebiescy zagrają z miejscowym Orłem, Chrobrym Głogów oraz drużyną Wilków Wilczyn.

Poniżej turniejowy rozkład jazdy GKS Stoczniowiec:

11 maja, godz. 17.00 mecz z Chrobrym Głogów

12 maja, godz. 19.15 spotkanie z Wilkami Wilczyn

13 maja, godz. 14.00 starcie z Orłem Międzyrzecz

 


Ważne
GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i aktualnie walczą w półfinale Mistrzostw Polski.

EKSTRA ŚLIZGAWKI NA LODOWISKU W HALI OLIVIA

GKS Stoczniowiec przygotował zimowy prezent dla dzieci i dorosłych. Zajęcia w jeździe na łyżwach szczelnie wypełnią nie tylko soboty i niedziele lutego, ale również cały okres ferii zimowych. W sumie czekają nas blisko dwa tygodnie dodatkowej zabawy na lodzie.

ZNAMY LUTOWE TERMINY SZKÓŁEK ŁYŻWIARSKIEJ I HOKEJOWEJ

Ważna informacja dla wszystkich miłośników jazdy na łyżwach, a przede wszystkim rodziców i opiekunów dzieci, chętnych do udziału w zajęciach łyżwiarskich i hokejowych. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem zajęć w miesiącu lutym.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po