Aktualności

Siatkarze Stoczniowca na czele ligowej tabeli

2020-10-12 12:54:29

Podopieczni Bartosza Szczypczyka w rozgrywkach II ligi idą jak burza. W meczu trzeciej kolejki odnieśli trzecie zwycięstwo, poskramiając 3:0 Błyskawice ze Szczecina. We wszystkich dotychczas rozegranych spotkaniach Biało-niebiescy nie stracili nawet seta.

Bilans trzech wygranych meczów w stosunku 3-0 sprawia, że gdańszczanie wchodzą w sezon w świetnych nastrojach. Najpierw z kwitkiem odprawili Noteć Czarnków i SMS Police, by w ostatniej fazie gier „błyskawicznie” pożegnać szóstkę ze Szczecina (wygrana w setach 25:22, 25:23, 25:21).

W najbliższą sobotę gdańszczanie wybierają się do Gorzowa Wielkopolskiego, by zmierzyć się z kolejnym beniaminkiem naszej ligi. Siatkarze Stoczniowca na swoim facebookowym profilu w sposób żartobliwy "obwieścili", jakie mają zamiary wobec SKS-u Gorzów (grafika poniżej).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Do własnej hali zapraszamy 24 października i wszystko wskazuje na to, że będzie to hit piątej kolejki. Zagramy przeciwko Wilkom Wilczyn i nie zamierzamy wystąpić w roli „owieczek” – skomentowali na swoim facebooku gracze GKS Stoczniowiec.
 


Ważne
PRZYNAJMNIEJ NA RAZIE BEZ SZKÓŁEK I ŚLIZGAWEK

Rekreacyjne ślizgawki oraz zajęcia szkółki hokejowej i łyżwiarskiej nie wystartują na początku października. Wcześniej informowaliśmy o możliwym rozpoczęciu zajęć. Po konsultacji ze służbami sanitarnymi ani ślizgawki, ani szkółki nie ruszą w tym terminie.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po