Aktualności

Siatkarze Stoczniowca kończą sezon na szóstym miejscu

2020-03-07 19:24:16

Biało-niebiescy nie zakwalifikowali się do gry o awans do pierwszej ligi, nie muszą też rozgrywać meczów o utrzymanie. Stoczniowcy szanse na miejsce w pierwszej czwórce rozgrywek, premiowane grą w play-off, stracili już w pierwszej części sezonu zasadniczego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podopieczni Bartosza Szczypczyka w pierwszej rundzie zanotowali pięć porażek i trzy wygrane. W drugiej części sezonu punktowali lepiej (5 zwycięstw i 3 przegrane), ale pozwoliło to na zajęcie szóstego miejsca w stawce zespołów II ligi. I właśnie szóstą lokatę „przyklepali” wygrywając 3:0 play-out z Notecią Czarnków.

- To gorszy wynik niż przed rokiem, kiedy nasz zespół nie tylko przebrnął przez fazę play-off, ale awansował do turnieju finałowego o awans do I ligi. Do sukcesu zabrakło wtedy niewiele. No cóż przytrafił nam się gorszy sezon. Szczególnie jesienią ciężko było powalczyć z rywalami, kiedy drużyna była zdziesiątkowana przez kontuzje i choroby – powiedział trener gdańszczan Bartosz Szczypczyk.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PLAY-OUT O MIEJSCA 5-8
(DO 3 ZWYCIĘSTW)

Stoczniowiec - Noteć Czarnków    3:0     25:18, 25:22, 26:24

Stoczniowiec - Noteć Czarnków    3:1     22:25, 25:18, 29:27, 25:21

Noteć Czarnków - Stoczniowiec    1:3     14:25, 25:22, 23:25, 19:25

 


Ważne
PRZEDŁUŻENIE WAŻNOŚCI KARNETÓW

Ważny komunikat dla posiadaczy karnetów na ślizgawki i szkółki. W związku z zawieszeniem w Hali Olivia wszystkich zajęć organizowanych przez GKS Stoczniowiec, informujemy posiadaczy abonamentów, że ważność karnetów zostanie BEZPŁATNIE wydłużona o okres, w którym zajęcia były odwołane.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Startuje Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią rusza nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorem projektu jest były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po