Aktualności

Siatkarze Stoczniowca kończą sezon na szóstym miejscu

2020-03-07 19:24:16

Biało-niebiescy nie zakwalifikowali się do gry o awans do pierwszej ligi, nie muszą też rozgrywać meczów o utrzymanie. Stoczniowcy szanse na miejsce w pierwszej czwórce rozgrywek, premiowane grą w play-off, stracili już w pierwszej części sezonu zasadniczego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podopieczni Bartosza Szczypczyka w pierwszej rundzie zanotowali pięć porażek i trzy wygrane. W drugiej części sezonu punktowali lepiej (5 zwycięstw i 3 przegrane), ale pozwoliło to na zajęcie szóstego miejsca w stawce zespołów II ligi. I właśnie szóstą lokatę „przyklepali” wygrywając 3:0 play-out z Notecią Czarnków.

- To gorszy wynik niż przed rokiem, kiedy nasz zespół nie tylko przebrnął przez fazę play-off, ale awansował do turnieju finałowego o awans do I ligi. Do sukcesu zabrakło wtedy niewiele. No cóż przytrafił nam się gorszy sezon. Szczególnie jesienią ciężko było powalczyć z rywalami, kiedy drużyna była zdziesiątkowana przez kontuzje i choroby – powiedział trener gdańszczan Bartosz Szczypczyk.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PLAY-OUT O MIEJSCA 5-8
(DO 3 ZWYCIĘSTW)

Stoczniowiec - Noteć Czarnków    3:0     25:18, 25:22, 26:24

Stoczniowiec - Noteć Czarnków    3:1     22:25, 25:18, 29:27, 25:21

Noteć Czarnków - Stoczniowiec    1:3     14:25, 25:22, 23:25, 19:25

 


Ważne
PRZEDŁUŻENIE WAŻNOŚCI KARNETÓW

Ważny komunikat dla posiadaczy karnetów na ślizgawki i szkółki. W związku z zawieszeniem w Hali Olivia wszystkich zajęć organizowanych przez GKS Stoczniowiec, informujemy posiadaczy abonamentów, że ważność karnetów zostanie BEZPŁATNIE wydłużona o okres, w którym zajęcia były odwołane.

NIE TAKA ZIMA ZŁA, GDY TRWA SEZON NA ŁYŻWY

Marka Knoppers, główny partner lodowiska w hali Olivia w Gdańsku, zaprasza na ślizgawki, gdzie każdy i mały, i duży może oddać się zimowemu szaleństwu. Czekają na Was sportowe emocje w łyżwiarskim stylu. A jeśli nie czujesz się mistrzem szusowania po lodzie zapraszamy, do szkółek organizowanych przez GKS Stoczniowiec.

KINO HELIOS PARTNEREM SZKÓŁEK I ŚLIZGAWEK W HALI OLIVIA

GKS Stoczniowiec i kino Helios zapraszają na łyżwy do Hali Olivia. W każdy weekend losowo wybrana osoba, przy zakupie biletu lub karnetu na ślizgawki i szkółki, ma szansę wygrać podwójne zaproszenie do kina.

SZKÓŁKI NA LODZIE IDĄ PEŁNĄ PARĄ

W tym sezonie szkółki hokejowa, łyżwiarska i short track wystartowały na początku października. Zajęcia hokejowe odbywają się w małej, natomiast lekcje łyżwiarstwa figurowego i szybkiego, prowadzone są w dużej Hali Olivia.

WYSTARTOWAŁ SEZON NA ŁYŻWY

Trwa zimowe szaleństwo ! W hali Olivia od początku października wszyscy chętni mogą pojeździć na łyżwach. Ślizganie w jednym z najbardziej kultowych obiektów Gdańska w tym sezonie potrwa do 29 marca 2020 roku.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Startuje Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią rusza nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorem projektu jest były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po