Aktualności

Short trackowe ściganie w Olivii

2021-03-17 13:28:59

W najbliższy weekend, 19, 20 i 21 marca, odbędą się w Gdańsku Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodzieżowców oraz finałowe zmagania w ramach cyklu Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych w łyżwiarstwie szybkim na torze krótkim. W zawodach oczywiście wezmą udział reprezentanci Stoczniowca oraz pozostałych gdańskich klubów - UKS Olivia 17 i GKŁ Olivia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Łącznie o medale krajowego czempionatu i zawodów w ramach OZR w swoich kategoriach wiekowych powalczy aż 22. łyżwiarzy szybkich Z Gdańska.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodzieżowców 2021

Młodzieżowcy
Patrycja Markiewicz, Kamila Stormowska

Juniorki C
Natalia Bielicka, Marta Kotowska

Juniorzy C
Jakub Dołkowski, Mateusz Dołkowski, Konrad Kaliszuk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Finał Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych 2021

Kobiety
Julia Krutysza

Juniorki D
Nocole Lietzau, Martyna Kuklińska, Karolina Komorowska, Maria Romanowska, Karolina Witt

Juniorki E
Zuzanna Yüksek

Mężczyźni
Adam Muchlado

Juniorzy D
Dominik Dobroliński, Maksymilian Marszałkowski, Oskar Soltau,

Juniorzy E
Filip Marcinkowski, Szymon Prątnicki, Wiktor Styś, Paweł Wysokiński

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fot. Kacper Łosiak

 


Ważne
Ogólnodostępne ślizgawki w dniach 16-17.10.2021 roku

Godziny ogólnodostępnych ślizgawek w dniach 16-17.10.2021

ZNANY JEST JUŻ TERMIN ŚLIZGAWEK W HALI OLIVIA

Rusza zimowe szaleństwo w Olivii! Już od 09 października wszyscy chętni znów będą mogli pojeździć na łyżwach. Ślizganie w jednym z najbardziej kultowych obiektów Gdańska w tym sezonie potrwa do końca marca 2022 roku.

ZAPRASZAMY NA SZKÓŁKI HOKEJA ORAZ ŁYŻWIARSKĄ

Zapraszamy dzieci do lat 12 na szkółki hokeja na lodzie, łyżwiarstwa figurowego i short track. Zajęcia hokejowe odbywać się będą małej Hali Olivia, z kolei lekcje z zakresu łyżwiarstwa łyżwiarstwa szybkiego i figurowego  prowadzone będą w dużej Hali. 

ENERGA WSPIERA NAJMŁODSZYCH HOKEISTÓW GKS STOCZNIOWCA

Energa z Grupy ORLEN będzie współpracować z klubem GKS Stoczniowiec. Koncern wesprze w szczególności szkolenia zawodników z roczników 2010-2012, którzy grają w hokeja w kategorii „żak młodszy”.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA LODOWISKACH HALI OLIVIA

Jak wygląda plan zajęć na obydwu taflach lodowych Hali Olivia w nadchodzącym czasie? Poniżej prezentujemy, ułożony na każdy dzień tygodnia, grafik zajęć dla sportowców „zawodowych” zgodnie z obowiązującymi przepisami.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po