Aktualności

Ruszyła II liga hokeja na lodzie

2020-11-09 16:57:57

Od wysokiego zwycięstwa w Bydgoszczy rozpoczęła rozgrywki druga drużyna Stoczniowca. Gdańszczanie na tafli Torbydu rozgromili miejscowy BKS 16:2 (5:1, 5:1, 6:0). Dzięki wyjazdowej wygranej Biało-niebiescy plasują się na pierwszym miejscu w tabeli II ligi północnej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udział gdańskiej drużyny w rozgrywkach to wspólny projekt miłośników hokeja na lodzie z Oliwa Hockey Team oraz GKS Stoczniowiec. Dzięki współpracy obydwu podmiotów występująca na trzecim poziomie krajowych rozgrywek amatorska drużyna hokejowa z Gdańska nosić będzie nazwę GKS Stoczniowiec Oliwa.

- Fajnie się gra pod znanym szyldem. Mobilizuje to do jeszcze większego wysiłku na lodzie i sprzyja dobrym występom, jak ten ostatni w Bydgoszczy – mówił z uśmiechem trener drugoligowców Michał Michałkiewicz.

- Dobry sygnał ze środowiska hokejowych klubów amatorskich, z którymi współpracujemy. Także szacunek za inicjatywę i podjęte działania. Pandemia daje nam wszystkim w kość, ale wspólny projekt zobowiązuje i na pewno na miarę aktualnych możliwości będziemy go wspierać  - powiedział Maciej Turnowiecki, dyrektor sportowy Stoczniowca.

BKS Bydgoszcz – GKS Stoczniowiec Oliwa 2:16 (1:5, 1:5, 0:6)

Bramki: Shcherbakov Dmytro 4, Sochacki Michał 3, Piaszczyński Łukasz 2, Michałkieiwcz Michał 2 oraz  Paruszewski Szymon, Opanasyuk Gleb, Ruszkowski Michał, Kuklis Tomasz, Zalewski Kamil po jednym trafieniu.

Gdańszczanie wystąpili w Bydgoszczy w następującym zestawieniu: Tomczyk Igor - Ruszkowski Michał, Zalewski Kamil, Murawski Kacper, Shcherbakov Dmytro, Piaszczyński Łukasz - Małachowski Ireneusz, Paruszewski Szymon, Sochacki Michał, Michałkiewicz Michał, Opanasyuk Gleb - Kuklis Tomasz, Dzięgiel Paweł, Grajewski Paweł, Szot Krzysztof.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W najbliższą niedzielę, 15 listopada Stoczniowiec Oliwa podejmie na własnej tafli zespół PTH Poznań.
 


Ważne
OD SOBOTY 14 LISTOPADA RUSZAJĄ ŚLIZGAWKI W OLIVII

Ślizganie w jednym z najbardziej kultowych obiektów Gdańska w tym roku odbywać się będzie w wyjątkowych, pandemicznych warunkach. Uczestnicy muszą liczyć się z reżimem sanitarnym i szeregiem obostrzeń.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po