Aktualności

Ruszył cykl zawodów w short tracku

2020-09-29 12:25:55

Ogólnopolskie Zawody Rankingowe zainaugurowały sezon 2020/2021. Zmagania odbyły się w Sanoku. Spośród 170 uczestników najlepiej zaprezentowali się Hanna Sokołowska i Mateusz Krzemiński w kategorii Junior i Senior natomiast w młodszych kategoriach klasę pokazały Hanna Mazur i Kornelia Woźniak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hanna Sokołowska (Juvenia Białystok) była bezbłędna w rywalizacji kobiet. 17-latka triumfowała na każdym z dystansów. W rywalizacji na 1500 metrów w finale druga była Wiktoria Tkaczuk (AZS Opole), a trzecia Kamila Tylman (Juvenia). Na 500 i 1000 metrów drugie miejsce wywalczyła Wiktoria Tkaczuk, a trzecie wywalczyła na obydwu dystansach Aleksandra Czaban (Juvenia).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W rywalizacji mężczyzn wszystko rozstrzygnęło się między siódemką zawodników: Sebastianem Hydzikiem (Opole), Michałem Niewińskim (Białystok), Mateuszem Mikołajuk (Białystok), Ignacym Kłujszo (Białystok), Karolem Nieścier (Białystok), Mateuszem Krzemińskim (Opole) oraz Rafałem Anikiej (Białystok). W klasyfikacji generalnej triumfował Krzemiński Mateusz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hanna Mazur (Orlica Duszniki Zdrój) triumfowała na wszystkich dystansach w kategorii Junior C, a jej koleżanka klubowa Kornelia Woźniak zwyciężyła również w każdym biegu kategorii D. Trzy biegi padły łupem również Amelii Pańczyszyn z Duszników Zdrój (kategoria E) oraz Judyty Sakowicz z Giżycka (kategoria F)

Wszystkie wyniki, w tym rezultaty łyżwiarzy szybkich Stoczniowca, dostępne są [TUTAJ]
 

 


Ważne
Ogólnodostępne ślizgawki w dniach 16-17.10.2021 roku

Godziny ogólnodostępnych ślizgawek w dniach 16-17.10.2021

ZNANY JEST JUŻ TERMIN ŚLIZGAWEK W HALI OLIVIA

Rusza zimowe szaleństwo w Olivii! Już od 09 października wszyscy chętni znów będą mogli pojeździć na łyżwach. Ślizganie w jednym z najbardziej kultowych obiektów Gdańska w tym sezonie potrwa do końca marca 2022 roku.

ZAPRASZAMY NA SZKÓŁKI HOKEJA ORAZ ŁYŻWIARSKĄ

Zapraszamy dzieci do lat 12 na szkółki hokeja na lodzie, łyżwiarstwa figurowego i short track. Zajęcia hokejowe odbywać się będą małej Hali Olivia, z kolei lekcje z zakresu łyżwiarstwa łyżwiarstwa szybkiego i figurowego  prowadzone będą w dużej Hali. 

ENERGA WSPIERA NAJMŁODSZYCH HOKEISTÓW GKS STOCZNIOWCA

Energa z Grupy ORLEN będzie współpracować z klubem GKS Stoczniowiec. Koncern wesprze w szczególności szkolenia zawodników z roczników 2010-2012, którzy grają w hokeja w kategorii „żak młodszy”.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA LODOWISKACH HALI OLIVIA

Jak wygląda plan zajęć na obydwu taflach lodowych Hali Olivia w nadchodzącym czasie? Poniżej prezentujemy, ułożony na każdy dzień tygodnia, grafik zajęć dla sportowców „zawodowych” zgodnie z obowiązującymi przepisami.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po