Aktualności

Ruszył cykl zawodów w short tracku

2020-09-29 12:25:55

Ogólnopolskie Zawody Rankingowe zainaugurowały sezon 2020/2021. Zmagania odbyły się w Sanoku. Spośród 170 uczestników najlepiej zaprezentowali się Hanna Sokołowska i Mateusz Krzemiński w kategorii Junior i Senior natomiast w młodszych kategoriach klasę pokazały Hanna Mazur i Kornelia Woźniak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hanna Sokołowska (Juvenia Białystok) była bezbłędna w rywalizacji kobiet. 17-latka triumfowała na każdym z dystansów. W rywalizacji na 1500 metrów w finale druga była Wiktoria Tkaczuk (AZS Opole), a trzecia Kamila Tylman (Juvenia). Na 500 i 1000 metrów drugie miejsce wywalczyła Wiktoria Tkaczuk, a trzecie wywalczyła na obydwu dystansach Aleksandra Czaban (Juvenia).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W rywalizacji mężczyzn wszystko rozstrzygnęło się między siódemką zawodników: Sebastianem Hydzikiem (Opole), Michałem Niewińskim (Białystok), Mateuszem Mikołajuk (Białystok), Ignacym Kłujszo (Białystok), Karolem Nieścier (Białystok), Mateuszem Krzemińskim (Opole) oraz Rafałem Anikiej (Białystok). W klasyfikacji generalnej triumfował Krzemiński Mateusz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hanna Mazur (Orlica Duszniki Zdrój) triumfowała na wszystkich dystansach w kategorii Junior C, a jej koleżanka klubowa Kornelia Woźniak zwyciężyła również w każdym biegu kategorii D. Trzy biegi padły łupem również Amelii Pańczyszyn z Duszników Zdrój (kategoria E) oraz Judyty Sakowicz z Giżycka (kategoria F)

Wszystkie wyniki, w tym rezultaty łyżwiarzy szybkich Stoczniowca, dostępne są [TUTAJ]
 

 


Ważne
OGRANICZENIE ZAJĘĆ SPORTOWYCH W HALI OLIVIA

Zakaz uprawiania sportu amatorskiego oraz współzawodnictwa dzieci i młodzieży to nowe obostrzenia związane z twardym lockdownem w Polsce. Zasady weszły w życie 27 marca i obowiązywać będą przynajmniej do 9 kwietnia. Obiekty sportowe, w tym m.in. Hala Olivia, dostępne będą wyłącznie dla reprezentantów kraju oraz sportowców profesjonalnych. 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA LODOWISKACH HALI OLIVIA

Jak wygląda plan zajęć na obydwu taflach lodowych Hali Olivia w nadchodzącym czasie? Poniżej prezentujemy, ułożony na każdy dzień tygodnia, grafik zajęć dla sportowców „zawodowych” zgodnie z obowiązującymi przepisami.

W OLIVII NADAL BEZ ŚLIZGAWEK DLA MIESZKAŃCÓW

Nie mamy dobrych wiadomości dla miłośników ślizgania się po lodzie. Decyzja o zawieszeniu działalności rekreacyjnej została podtrzymana i na razie nie wiadomo kiedy będzie można wrócić na lód. Zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów oraz wytycznymi dotyczącymi funkcjonowania obiektów sportowych w czasie pandemii, lodowiska mogą być jedynie udostępniane dla sportu zawodowego.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po