Aktualności

Ruszają ligi młodzieżowe w hokeju na lodzie

2018-09-13 22:06:34

W najbliższy weekend swoje rozgrywki zainaugurują młodzi hokeiści Stoczniowca. W sobotę i w niedzielę w akcji zobaczymy drużynę U16 naszego klubu. Mieli również zagrać żacy starsi, tegoroczni złoci medaliści mistrzostw kraju, ale ich rywale zwrócili się z prośbą o przełożenie meczów.

Hokejowe emocje rozpoczną się jednak już w piątek. Opromienione dobrym startem w rozgrywkach PLHK zawodniczki Stoczniowca towarzysko zmierzą się ze szwedzką drużyną  Karlskrona Hokey Klubb (na zdjęciu poniżej). Pierwsze spotkanie odbędzie się w piątek o 17:30, drugie w sobotę punktualnie o 11:00. Szwedzkie hokeistki to trzeci poziom żeńskich rozgrywek w Szwecji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Młodzicy GKS Stoczniowiec w sobotę o 18:45 oraz w niedzielę o 11:00 zmierzą się z Łódzkim Klubem Sportowym U16.  Mieli również zagrać żacy starsi, tegoroczni złoci medaliści mistrzostw kraju, ale ich rywale, UKS Wikingowie Elbląg, zwrócili się z prośbą o przełożenie meczów. Pojedynki odbędą się teraz w drugiej połowie października.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W niedzielę w ramach PHL zagra jeszcze w Hali Olivia MH Automatyka, a już za tydzień emocjonować będziemy się startem Stoczniowca w I lidze hokeja na lodzie. Biało-niebiescy na własnej tafli podejmą SMS Toruń.

 


Ważne
DOŁĄCZ DO URBANOWICZA. WYBIERZ NAUKĘ W LICEUM SPORTOWYM ORAZ TRENINGI W STOCZNIOWCU

Gdański Klub Sportowy Stoczniowiec oraz Ogólnokształcące Szkoły Sportowe w Gdańsku ogłaszają nabór na rok szkolny 2019/2020, a co za tym idzie związane z tym testy sportowe. W tym roku na młodych adeptów hokeja na lodzie czeka do 20 miejsc. Absolwentami OSS w Gdańsku są znani polscy hokeiści m.in. Maciej Urbanowicz czy Aron Chmielewski.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i aktualnie walczą w półfinale Mistrzostw Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po