Aktualności

Ruszają ligi młodzieżowe w hokeju na lodzie

2018-09-13 22:06:34

W najbliższy weekend swoje rozgrywki zainaugurują młodzi hokeiści Stoczniowca. W sobotę i w niedzielę w akcji zobaczymy drużynę U16 naszego klubu. Mieli również zagrać żacy starsi, tegoroczni złoci medaliści mistrzostw kraju, ale ich rywale zwrócili się z prośbą o przełożenie meczów.

Hokejowe emocje rozpoczną się jednak już w piątek. Opromienione dobrym startem w rozgrywkach PLHK zawodniczki Stoczniowca towarzysko zmierzą się ze szwedzką drużyną  Karlskrona Hokey Klubb (na zdjęciu poniżej). Pierwsze spotkanie odbędzie się w piątek o 17:30, drugie w sobotę punktualnie o 11:00. Szwedzkie hokeistki to trzeci poziom żeńskich rozgrywek w Szwecji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Młodzicy GKS Stoczniowiec w sobotę o 18:45 oraz w niedzielę o 11:00 zmierzą się z Łódzkim Klubem Sportowym U16.  Mieli również zagrać żacy starsi, tegoroczni złoci medaliści mistrzostw kraju, ale ich rywale, UKS Wikingowie Elbląg, zwrócili się z prośbą o przełożenie meczów. Pojedynki odbędą się teraz w drugiej połowie października.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W niedzielę w ramach PHL zagra jeszcze w Hali Olivia MH Automatyka, a już za tydzień emocjonować będziemy się startem Stoczniowca w I lidze hokeja na lodzie. Biało-niebiescy na własnej tafli podejmą SMS Toruń.

 


Ważne
UWAGA! ZMIANY W FUNKCJONOWANIU SZKÓŁEK

Pilne! Informacja o zmianach w funkcjonowaniu szkółek łyżwiarskiej i hokejowej  w weekend 25-27 stycznia 2019 roku.Tym razem powodem są prestiżowe zawody Hevelius Cup w łyżwiarstwie synchronicznym oraz zmagania o Puchar Gdańska w łyżwiarstwie figurowym.  

TO ONI WYWALCZYLI ZŁOTE MEDALE MISTRZOSTW POLSKI W HOKEJU

Przez turniej w Katowicach przeszli jak burza. W finale z kwitkiem odprawili nowotarskie Podhale. Zobacz poniżej, kto reprezentował barwy Stoczniowca w decydującym o zdobyciu złotych medali spotkaniu…

POZNAJ SREBRNE MEDALISTKI MISTRZOSTW POLSKI W HOKEJU

Hokeistki Stoczniowca nie sprostały Polonii Bytom i przegrały rywalizację o złoty medal w ramach krajowego czempionatu. To trzeci srebrny krążek gdańszczanek wywalczony w ostatnich trzech sezonach PLHK. 

SUKCESY MŁODYCH PANCZENISTÓW STOCZNIOWCA

Łyżwiarze szybcy Stoczniowca oraz szkoleniowcy panczenistów naszego klubu zostali  uhonorowani podczas dziesiątej Gdańskiej Gali Sportu Młodzieżowego. Wśród nagrodzonych znaleźli się trenerzy - Agnieszka Bagińska i Ryszard Białkowski oraz dziesiątka łyżwiarzy, którzy zdobyli dla Gdańska najwięcej punktów w tzw. Systemie Sportu Młodzieżowego.

NIEZAWODNI ŁYŻWIARZE FIGUROWI

Oliwia Borowska w parze z Filipem Bojanowskim oraz solistka Amelia Rams - stanęli na podium Ogólnopolskiej Olimpiady młodzieży w Sanoku. Nasza para taneczna wywalczyła złoty medal, a młoda łyżwiarka cieszyła się z brązowego krążka.

Kalendarz imprez
WEEKENDOWY ROZKŁAD JAZDY

GKS  Stoczniowiec informuje, że w najbliższą sobotę i niedzielę w Hali Olivia rozegrane zostaną mecze I ligi hokeja na lodzie. Podopieczni Krzysztofa Lehmanna zmierzą swoje siły z PTH Koziołkami Poznań.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po