Aktualności

Rosyjskie granie młodych hokeistów

2017-02-07 22:29:33

W decydującą fazę wkroczyły rozgrywki Ligi Kaliningradzkiej „Złota Szajba”, w której występuje młodzież Stoczniowca z roczników 2004 i 2005. Na początek grupowych zmagań młodzi gdańszczanie zanotowali jedną porażkę i jedno zwycięstwo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po zakończeniu rundy zasadniczej, w której GKS Stoczniowiec zajął 5. miejsce (15. punktów, 5. zwycięstw i 9. porażek), osiem startujących drużyn podzielono na dwie grupy. Gdańscy hokeiści znaleźli się w grupie B wspólnie z Bursztynową Gwiazdą Kaliningrad 2004, drużyną Barsy Gusev 2004 oraz Tilzit 2004.  Na inaugurację spotkań drugiej rundy rozgrywek młodzi hokeiści zmierzyli swoje siły z drużyną z Guseva. Pierwszy pojedynek zakończył się zwycięstwem GKS Stoczniowiec 5:4, drugie starcie podopieczni trenera Pawła Zwolińskiego przegrali 3:6.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na czele stawki z kompletem zwycięstw młodzi hokeiści z Kaliningradu, drugie miejsce zajmują Barsy, trzeci jest Stoczniowiec, a tabelę zamyka Tilzit 2004.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Statystycy z portalu sportspring.ru informują, że najskuteczniejszym graczem rozgrywanej od września ubiegłego roku Ligi Kaliningradzkiej jest Leonid Shcheka z drużyny Svetlogorec 2004, który w punktacji kanadyjskiej zanotował 64 punkty (35. goli i 29. asyst). 22. w stawce wszystkich, 112. hokeistów, jest 12-letni Adrian Gromadzki ze Stoczniowca, który na koncie ma 12. trafień i 4. asysty przy golach kolegów.

 


Ważne
OGRANICZENIE ZAJĘĆ SPORTOWYCH W HALI OLIVIA

Zakaz uprawiania sportu amatorskiego oraz współzawodnictwa dzieci i młodzieży to nowe obostrzenia związane z twardym lockdownem w Polsce. Zasady weszły w życie 27 marca i obowiązywać będą przynajmniej do 9 kwietnia. Obiekty sportowe, w tym m.in. Hala Olivia, dostępne będą wyłącznie dla reprezentantów kraju oraz sportowców profesjonalnych. 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA LODOWISKACH HALI OLIVIA

Jak wygląda plan zajęć na obydwu taflach lodowych Hali Olivia w nadchodzącym czasie? Poniżej prezentujemy, ułożony na każdy dzień tygodnia, grafik zajęć dla sportowców „zawodowych” zgodnie z obowiązującymi przepisami.

W OLIVII NADAL BEZ ŚLIZGAWEK DLA MIESZKAŃCÓW

Nie mamy dobrych wiadomości dla miłośników ślizgania się po lodzie. Decyzja o zawieszeniu działalności rekreacyjnej została podtrzymana i na razie nie wiadomo kiedy będzie można wrócić na lód. Zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów oraz wytycznymi dotyczącymi funkcjonowania obiektów sportowych w czasie pandemii, lodowiska mogą być jedynie udostępniane dla sportu zawodowego.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po