Aktualności

Rosyjskie granie młodych hokeistów

2017-02-07 22:29:33

W decydującą fazę wkroczyły rozgrywki Ligi Kaliningradzkiej „Złota Szajba”, w której występuje młodzież Stoczniowca z roczników 2004 i 2005. Na początek grupowych zmagań młodzi gdańszczanie zanotowali jedną porażkę i jedno zwycięstwo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po zakończeniu rundy zasadniczej, w której GKS Stoczniowiec zajął 5. miejsce (15. punktów, 5. zwycięstw i 9. porażek), osiem startujących drużyn podzielono na dwie grupy. Gdańscy hokeiści znaleźli się w grupie B wspólnie z Bursztynową Gwiazdą Kaliningrad 2004, drużyną Barsy Gusev 2004 oraz Tilzit 2004.  Na inaugurację spotkań drugiej rundy rozgrywek młodzi hokeiści zmierzyli swoje siły z drużyną z Guseva. Pierwszy pojedynek zakończył się zwycięstwem GKS Stoczniowiec 5:4, drugie starcie podopieczni trenera Pawła Zwolińskiego przegrali 3:6.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na czele stawki z kompletem zwycięstw młodzi hokeiści z Kaliningradu, drugie miejsce zajmują Barsy, trzeci jest Stoczniowiec, a tabelę zamyka Tilzit 2004.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Statystycy z portalu sportspring.ru informują, że najskuteczniejszym graczem rozgrywanej od września ubiegłego roku Ligi Kaliningradzkiej jest Leonid Shcheka z drużyny Svetlogorec 2004, który w punktacji kanadyjskiej zanotował 64 punkty (35. goli i 29. asyst). 22. w stawce wszystkich, 112. hokeistów, jest 12-letni Adrian Gromadzki ze Stoczniowca, który na koncie ma 12. trafień i 4. asysty przy golach kolegów.

 


Ważne
UWAGA! ZMIANY W FUNKCJONOWANIU SZKÓŁEK

Pilne! Informacja o zmianach w funkcjonowaniu szkółek łyżwiarskiej i hokejowej w piątek, 18 stycznia oraz w weekend 25-27 stycznia 2019 roku. Wszystko ze względu na mecze Polskiej Hokej Ligi oraz prestiżowy Hevelius Cup w łyżwiarstwie synchronicznym.   

TO ONI WYWALCZYLI ZŁOTE MEDALE MISTRZOSTW POLSKI W HOKEJU

Przez turniej w Katowicach przeszli jak burza. W finale z kwitkiem odprawili nowotarskie Podhale. Zobacz poniżej, kto reprezentował barwy Stoczniowca w decydującym o zdobyciu złotych medali spotkaniu…

POZNAJ SREBRNE MEDALISTKI MISTRZOSTW POLSKI W HOKEJU

Hokeistki Stoczniowca nie sprostały Polonii Bytom i przegrały rywalizację o złoty medal w ramach krajowego czempionatu. To trzeci srebrny krążek gdańszczanek wywalczony w ostatnich trzech sezonach PLHK. 

SUKCESY MŁODYCH PANCZENISTÓW STOCZNIOWCA

Łyżwiarze szybcy Stoczniowca oraz szkoleniowcy panczenistów naszego klubu zostali  uhonorowani podczas dziesiątej Gdańskiej Gali Sportu Młodzieżowego. Wśród nagrodzonych znaleźli się trenerzy - Agnieszka Bagińska i Ryszard Białkowski oraz dziesiątka łyżwiarzy, którzy zdobyli dla Gdańska najwięcej punktów w tzw. Systemie Sportu Młodzieżowego.

NIEZAWODNI ŁYŻWIARZE FIGUROWI

Oliwia Borowska w parze z Filipem Bojanowskim oraz solistka Amelia Rams - stanęli na podium Ogólnopolskiej Olimpiady młodzieży w Sanoku. Nasza para taneczna wywalczyła złoty medal, a młoda łyżwiarka cieszyła się z brązowego krążka.

Kalendarz imprez
WEEKENDOWY ROZKŁAD JAZDY

GKS  Stoczniowiec informuje, że w najbliższą sobotę i niedzielę w Hali Olivia rozegrane zostaną mecze I ligi hokeja na lodzie. Podopieczni Krzysztofa Lehmanna zmierzą swoje siły z PTH Koziołkami Poznań.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po