Aktualności

Reprezentacyjny debiut Julki

2016-09-23 15:23:25

Julia Rogacewicz powołana do kadry narodowej na zawody w rumuńskiej Miercurei. Będzie to debiut, ścigającej się na torze krótkim, panczenistki GKS Stoczniowiec.Gdańszczanka liczy na dobry występ. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poza Julią Rogacewicz trzon reprezentacji podczas zawodów w Rumunii stanowić będą: Karolina Miłkowska, Gabriela Topolska, Magdalena Witulska, Jakub Maliszewski, Krzysztof Bielecki i Krzysztof Drumski.

- Będzie to pierwszy raz, kiedy mam zaszczyt reprezentować Polskę na międzynarodowych zawodach. Bardzo się z tego cieszę. Liczę na dobry występ i dobre wyniki. Mam nadzieje, że uda mi się poprawić czasy, które do tej pory uzyskiwałam - powiedziała przed wyjazdem do Miercurei, stoczniowiec.org.pl, Julia Rogacewicz.

Warto przypomnieć, że podczas zgrupowania kadry narodowej w short tracku, które odbyło się pod koniec sierpnia w Gdańsku, Julia Rogacewicz miała okazje trenować z najlepszymi panczenistami w kraju. Pod okiem sztabu szkoleniowego kadry - z pozycji lodu przyglądała się specjalistycznemu treningowi, poświęconemu pracy nad szybkością.

Fot. trojmiasto.pl


Ważne
UWAGA! ZMIANA W FUNKCJONOWANIU SZKÓŁKI HOKEJA NA LODZIE

Pilne! Informacja o zmianach w funkcjonowaniu szkółki hokejowej w piątek, 7 grudnia 2018 roku. Ze względu na mecz Polskiej Hokej Ligi cotygodniowe zajęcia dla dzieci w hokeju na lodzie zostają odwołane...   

TO ONI WYWALCZYLI ZŁOTE MEDALE MISTRZOSTW POLSKI W HOKEJU

Przez turniej w Katowicach przeszli jak burza. W finale z kwitkiem odprawili nowotarskie Podhale. Zobacz poniżej, kto reprezentował barwy Stoczniowca w decydującym o zdobyciu złotych medali spotkaniu…

POZNAJ SREBRNE MEDALISTKI MISTRZOSTW POLSKI W HOKEJU

Hokeistki Stoczniowca nie sprostały Polonii Bytom i przegrały rywalizację o złoty medal w ramach krajowego czempionatu. To trzeci srebrny krążek gdańszczanek wywalczony w ostatnich trzech sezonach PLHK. 

SUKCESY MŁODYCH PANCZENISTÓW STOCZNIOWCA

Łyżwiarze szybcy Stoczniowca oraz szkoleniowcy panczenistów naszego klubu zostali  uhonorowani podczas dziesiątej Gdańskiej Gali Sportu Młodzieżowego. Wśród nagrodzonych znaleźli się trenerzy - Agnieszka Bagińska i Ryszard Białkowski oraz dziesiątka łyżwiarzy, którzy zdobyli dla Gdańska najwięcej punktów w tzw. Systemie Sportu Młodzieżowego.

NIEZAWODNI ŁYŻWIARZE FIGUROWI

Oliwia Borowska w parze z Filipem Bojanowskim oraz solistka Amelia Rams - stanęli na podium Ogólnopolskiej Olimpiady młodzieży w Sanoku. Nasza para taneczna wywalczyła złoty medal, a młoda łyżwiarka cieszyła się z brązowego krążka.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po