Aktualności

Reprezentacyjny debiut Julki

2016-09-23 15:23:25

Julia Rogacewicz powołana do kadry narodowej na zawody w rumuńskiej Miercurei. Będzie to debiut, ścigającej się na torze krótkim, panczenistki GKS Stoczniowiec.Gdańszczanka liczy na dobry występ. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poza Julią Rogacewicz trzon reprezentacji podczas zawodów w Rumunii stanowić będą: Karolina Miłkowska, Gabriela Topolska, Magdalena Witulska, Jakub Maliszewski, Krzysztof Bielecki i Krzysztof Drumski.

- Będzie to pierwszy raz, kiedy mam zaszczyt reprezentować Polskę na międzynarodowych zawodach. Bardzo się z tego cieszę. Liczę na dobry występ i dobre wyniki. Mam nadzieje, że uda mi się poprawić czasy, które do tej pory uzyskiwałam - powiedziała przed wyjazdem do Miercurei, stoczniowiec.org.pl, Julia Rogacewicz.

Warto przypomnieć, że podczas zgrupowania kadry narodowej w short tracku, które odbyło się pod koniec sierpnia w Gdańsku, Julia Rogacewicz miała okazje trenować z najlepszymi panczenistami w kraju. Pod okiem sztabu szkoleniowego kadry - z pozycji lodu przyglądała się specjalistycznemu treningowi, poświęconemu pracy nad szybkością.

Fot. trojmiasto.pl


Ważne
PRZYNAJMNIEJ NA RAZIE BEZ SZKÓŁEK I ŚLIZGAWEK

Rekreacyjne ślizgawki oraz zajęcia szkółki hokejowej i łyżwiarskiej nie wystartują na początku października. Wcześniej informowaliśmy o możliwym rozpoczęciu zajęć. Po konsultacji ze służbami sanitarnymi ani ślizgawki, ani szkółki nie ruszą w tym terminie.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po