Aktualności

Rekordowa wygrana podopiecznych Pawła Zwolińskiego!

2017-11-14 03:02:35

Żacy starsi Stoczniowca nie mieli litości dla swoich rówieśników z Vikinga Elbląg. W ramach ligowych zmagań ograli rywali 42:1. Aż 11. razy na listę strzelców wpisał się Adrian Gromadzki.

Młodzi hokeiści najostrzejsze strzelanie urządzili sobie w pierwszej tercji, aplikując rywalom 15. bramek. W drugiej odsłonie zanotowali 14. trafień, a w trzeciej partii meczu zaaplikowali Vikingowi 13. goli. Rywale w drugiej tercji odpowiedzieli trafieniem Wiktora Osmołowskiego.

Bramki dla gdańskiego zespołu zdobywali: Kaczmarek Jonathan 6 (goli), Nawrot Michał 3, Juchniewicz Jan, Gromadzki Adrian 11, Dawid Maksymilian 4, Kurnicki Oliwier 3, Petke Jakub 3, Duzinkiewicz Jakub 2, Nowak III Mateusz 2, Gulczyński Kacper, Zieliński Maciej2, Łapińska Julia, Zieliński Maciej 2, Ziniak Michał 2.

Ważne
UWAGA! ZMIANA W FUNKCJONOWANIU SZKÓŁKI HOKEJA NA LODZIE

Pilne! Informacja o zmianach w funkcjonowaniu szkółki hokejowej w piątek, 7 grudnia 2018 roku. Ze względu na mecz Polskiej Hokej Ligi cotygodniowe zajęcia dla dzieci w hokeju na lodzie zostają odwołane...

TO ONI WYWALCZYLI ZŁOTE MEDALE MISTRZOSTW POLSKI W HOKEJU

Przez turniej w Katowicach przeszli jak burza. W finale z kwitkiem odprawili nowotarskie Podhale. Zobacz poniżej, kto reprezentował barwy Stoczniowca w decydującym o zdobyciu złotych medali spotkaniu…

POZNAJ SREBRNE MEDALISTKI MISTRZOSTW POLSKI W HOKEJU

Hokeistki Stoczniowca nie sprostały Polonii Bytom i przegrały rywalizację o złoty medal w ramach krajowego czempionatu. To trzeci srebrny krążek gdańszczanek wywalczony w ostatnich trzech sezonach PLHK.

SUKCESY MŁODYCH PANCZENISTÓW STOCZNIOWCA

Łyżwiarze szybcy Stoczniowca oraz szkoleniowcy panczenistów naszego klubu zostali  uhonorowani podczas dziesiątej Gdańskiej Gali Sportu Młodzieżowego. Wśród nagrodzonych znaleźli się trenerzy - Agnieszka Bagińska i Ryszard Białkowski oraz dziesiątka łyżwiarzy, którzy zdobyli dla Gdańska najwięcej punktów w tzw. Systemie Sportu Młodzieżowego.

NIEZAWODNI ŁYŻWIARZE FIGUROWI

Oliwia Borowska w parze z Filipem Bojanowskim oraz solistka Amelia Rams - stanęli na podium Ogólnopolskiej Olimpiady młodzieży w Sanoku. Nasza para taneczna wywalczyła złoty medal, a młoda łyżwiarka cieszyła się z brązowego krążka.