Aktualności

Przegrana bitwa na Górnym Śląsku

2019-02-03 19:20:55

GKS Atomówki Tychy lepsze w pierwszym pojedynku o udział w wielkim finale PLHK. Hokeistki Stoczniowca przegrały 4:6 i teraz szansy na ogranie rywalek, a tym samym obronę tytułu wicemistrzyń kraju, muszą poszukać na lodowisku w Gdańsku.

- Źle dziewczyny weszły w mecz, no i później w konsekwencji nie zdążyły dogonić rywalek. Do połowy drugiej tercji byliśmy tłem dla tyszanek. Kompletnie nic się nie kleiło, zero agresywności, walki. Później było już lepiej, ale zabrakło czasu i szczęścia, bo swoje sytuacje mieliśmy. Przegraliśmy bitwę, ale nie wojnę. Wierzę, że nie popełnimy już takich błędów i awans do wielkiego finału PLHK zapewnimy sobie na własnej tafli lodowej – powiedział trener gdańszczanek, Henryk Zabrocki (na zdjęciu powyżej).

Drugi mecz półfinałowy hokeistki GKS Stoczniowiec zagrają 16 lutego w Hali Olivia. Ponieważ gra o wielki finał toczy się do dwóch wygranych, więc w przypadku zwycięstwa Biało-niebieskich, 17 lutego rozegrane zostanie trzecie, decydujące starcie.

SKKH Atomówki GKS Tychy (K) - GKS Stoczniowiec (K) 6:4 (4:1, 2:1, 0:2)

[TUTAJ SZCZEGÓŁY POJEDYNKU]

Poniżej fotorelacja z wyjazdu do Tychów. Przed swoim meczem hokeistki Stoczniowca obejrzały charytatywny mecz hokejowy pomiędzy reprezentacją artystów polskich a przedstawicielami telewizji TVN.

Ważne
GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Startuje Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią rusza nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorem projektu jest były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner.