Aktualności

Przegrana bitwa na Górnym Śląsku

2019-02-03 19:20:55

GKS Atomówki Tychy lepsze w pierwszym pojedynku o udział w wielkim finale PLHK. Hokeistki Stoczniowca przegrały 4:6 i teraz szansy na ogranie rywalek, a tym samym obronę tytułu wicemistrzyń kraju, muszą poszukać na lodowisku w Gdańsku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Źle dziewczyny weszły w mecz, no i później w konsekwencji nie zdążyły dogonić rywalek. Do połowy drugiej tercji byliśmy tłem dla tyszanek. Kompletnie nic się nie kleiło, zero agresywności, walki. Później było już lepiej, ale zabrakło czasu i szczęścia, bo swoje sytuacje mieliśmy. Przegraliśmy bitwę, ale nie wojnę. Wierzę, że nie popełnimy już takich błędów i awans do wielkiego finału PLHK zapewnimy sobie na własnej tafli lodowej – powiedział trener gdańszczanek, Henryk Zabrocki (na zdjęciu powyżej).

Drugi mecz półfinałowy hokeistki GKS Stoczniowiec zagrają 16 lutego w Hali Olivia. Ponieważ gra o wielki finał toczy się do dwóch wygranych, więc w przypadku zwycięstwa Biało-niebieskich, 17 lutego rozegrane zostanie trzecie, decydujące starcie.

SKKH Atomówki GKS Tychy (K) - GKS Stoczniowiec (K) 6:4 (4:1, 2:1, 0:2)

[TUTAJ SZCZEGÓŁY POJEDYNKU]

Poniżej fotorelacja z wyjazdu do Tychów. Przed swoim meczem hokeistki Stoczniowca obejrzały charytatywny mecz hokejowy pomiędzy reprezentacją artystów polskich a przedstawicielami telewizji TVN.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Ważne
DOŁĄCZ DO URBANOWICZA. WYBIERZ NAUKĘ W LICEUM SPORTOWYM ORAZ TRENINGI W STOCZNIOWCU

Gdański Klub Sportowy Stoczniowiec oraz Ogólnokształcące Szkoły Sportowe w Gdańsku ogłaszają nabór na rok szkolny 2019/2020, a co za tym idzie związane z tym testy sportowe. W tym roku na młodych adeptów hokeja na lodzie czeka do 20 miejsc. Absolwentami OSS w Gdańsku są znani polscy hokeiści m.in. Maciej Urbanowicz czy Aron Chmielewski.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i aktualnie walczą w półfinale Mistrzostw Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po