Aktualności

Przegrana bitwa na Górnym Śląsku

2019-02-03 19:20:55

GKS Atomówki Tychy lepsze w pierwszym pojedynku o udział w wielkim finale PLHK. Hokeistki Stoczniowca przegrały 4:6 i teraz szansy na ogranie rywalek, a tym samym obronę tytułu wicemistrzyń kraju, muszą poszukać na lodowisku w Gdańsku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Źle dziewczyny weszły w mecz, no i później w konsekwencji nie zdążyły dogonić rywalek. Do połowy drugiej tercji byliśmy tłem dla tyszanek. Kompletnie nic się nie kleiło, zero agresywności, walki. Później było już lepiej, ale zabrakło czasu i szczęścia, bo swoje sytuacje mieliśmy. Przegraliśmy bitwę, ale nie wojnę. Wierzę, że nie popełnimy już takich błędów i awans do wielkiego finału PLHK zapewnimy sobie na własnej tafli lodowej – powiedział trener gdańszczanek, Henryk Zabrocki (na zdjęciu powyżej).

Drugi mecz półfinałowy hokeistki GKS Stoczniowiec zagrają 16 lutego w Hali Olivia. Ponieważ gra o wielki finał toczy się do dwóch wygranych, więc w przypadku zwycięstwa Biało-niebieskich, 17 lutego rozegrane zostanie trzecie, decydujące starcie.

SKKH Atomówki GKS Tychy (K) - GKS Stoczniowiec (K) 6:4 (4:1, 2:1, 0:2)

[TUTAJ SZCZEGÓŁY POJEDYNKU]

Poniżej fotorelacja z wyjazdu do Tychów. Przed swoim meczem hokeistki Stoczniowca obejrzały charytatywny mecz hokejowy pomiędzy reprezentacją artystów polskich a przedstawicielami telewizji TVN.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Ważne
GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

To już blisko trzy lata odkąd Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci prowadzi nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. Udział w programie jest znakomitą okazją do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu. Koordynatorami projektu są - były reprezentant Polski w short tracku Rafał Grycner oraz trener Artur Kostecki.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po