Aktualności

Powrót Tetiany

2016-08-10 15:48:38

Wiele wskazuje na to, że w pierwszej połowie września do drużyny hokeistek Stoczniowca dołączy Tetiana Onyshchenko. Znana z występów w gdańskim zespole Ukrainka po rocznej przygodzie w szwedzkim zespole HK Karlskrona ma ponownie wzmocnić drużynę wicemistrzyń kraju.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tetiana Onyshchenko barw Stoczniowca broniła w sezonach 2013/14 oraz 2014/15. W tym czasie wystąpiła w 12 spotkaniach, zdobyła 11 goli i czterokrotnie asystowała przy golach koleżanek z drużyny. Właśnie z Onyshchenko w składzie w 2015 roku podopieczne trenera Henryka Zabrockiego sięgnęły po hokejowe mistrzostwo kraju. W opinii szkoleniowców, jak i środowiska Ukrainka była wówczas jedną z wyróżniających się zawodniczek gdańskiej drużyny.  

W tym roku PLHK startuje już w pierwszy weekend września. Na początek w Olivii czekają nas dwa pojedynki z Cracovią. W drugiej serii spotkań, 10 i 11 września, hit hokejowej ekstraklasy w Bytomiu. Miejscowa Polonia, tegoroczny mistrz Polski podejmie wicemistrzynie kraju z GKS Stoczniowiec.

 

fot. trojmiasto.pl


Ważne
UWAGA! ZMIANA W FUNKCJONOWANIU SZKÓŁKI HOKEJA NA LODZIE

Pilne! Informacja o zmianach w funkcjonowaniu szkółki hokejowej w piątek, 7 grudnia 2018 roku. Ze względu na mecz Polskiej Hokej Ligi cotygodniowe zajęcia dla dzieci w hokeju na lodzie zostają odwołane...   

TO ONI WYWALCZYLI ZŁOTE MEDALE MISTRZOSTW POLSKI W HOKEJU

Przez turniej w Katowicach przeszli jak burza. W finale z kwitkiem odprawili nowotarskie Podhale. Zobacz poniżej, kto reprezentował barwy Stoczniowca w decydującym o zdobyciu złotych medali spotkaniu…

POZNAJ SREBRNE MEDALISTKI MISTRZOSTW POLSKI W HOKEJU

Hokeistki Stoczniowca nie sprostały Polonii Bytom i przegrały rywalizację o złoty medal w ramach krajowego czempionatu. To trzeci srebrny krążek gdańszczanek wywalczony w ostatnich trzech sezonach PLHK. 

SUKCESY MŁODYCH PANCZENISTÓW STOCZNIOWCA

Łyżwiarze szybcy Stoczniowca oraz szkoleniowcy panczenistów naszego klubu zostali  uhonorowani podczas dziesiątej Gdańskiej Gali Sportu Młodzieżowego. Wśród nagrodzonych znaleźli się trenerzy - Agnieszka Bagińska i Ryszard Białkowski oraz dziesiątka łyżwiarzy, którzy zdobyli dla Gdańska najwięcej punktów w tzw. Systemie Sportu Młodzieżowego.

NIEZAWODNI ŁYŻWIARZE FIGUROWI

Oliwia Borowska w parze z Filipem Bojanowskim oraz solistka Amelia Rams - stanęli na podium Ogólnopolskiej Olimpiady młodzieży w Sanoku. Nasza para taneczna wywalczyła złoty medal, a młoda łyżwiarka cieszyła się z brązowego krążka.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po