Aktualności

Powrót Tetiany

2016-08-10 15:48:38

Wiele wskazuje na to, że w pierwszej połowie września do drużyny hokeistek Stoczniowca dołączy Tetiana Onyshchenko. Znana z występów w gdańskim zespole Ukrainka po rocznej przygodzie w szwedzkim zespole HK Karlskrona ma ponownie wzmocnić drużynę wicemistrzyń kraju.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tetiana Onyshchenko barw Stoczniowca broniła w sezonach 2013/14 oraz 2014/15. W tym czasie wystąpiła w 12 spotkaniach, zdobyła 11 goli i czterokrotnie asystowała przy golach koleżanek z drużyny. Właśnie z Onyshchenko w składzie w 2015 roku podopieczne trenera Henryka Zabrockiego sięgnęły po hokejowe mistrzostwo kraju. W opinii szkoleniowców, jak i środowiska Ukrainka była wówczas jedną z wyróżniających się zawodniczek gdańskiej drużyny.  

W tym roku PLHK startuje już w pierwszy weekend września. Na początek w Olivii czekają nas dwa pojedynki z Cracovią. W drugiej serii spotkań, 10 i 11 września, hit hokejowej ekstraklasy w Bytomiu. Miejscowa Polonia, tegoroczny mistrz Polski podejmie wicemistrzynie kraju z GKS Stoczniowiec.

 

fot. trojmiasto.pl


Ważne
PRZYNAJMNIEJ NA RAZIE BEZ SZKÓŁEK I ŚLIZGAWEK

Rekreacyjne ślizgawki oraz zajęcia szkółki hokejowej i łyżwiarskiej nie wystartują na początku października. Wcześniej informowaliśmy o możliwym rozpoczęciu zajęć. Po konsultacji ze służbami sanitarnymi ani ślizgawki, ani szkółki nie ruszą w tym terminie.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po