Aktualności

Postraszyli lidera

2019-01-07 17:52:34

Zacięte pojedynki z udziałem hokeistów Stoczniowca. Podopieczni Krzysztofa Lehmana napędzili stracha liderowi - drużynie Naprzodu Janów. Ostatecznie Biało-niebiescy obydwa spotkania z liderem I ligi przegrali. Triumfowała za to druga drużyna GKS Stoczniowiec, która w ramach II ligi północnej ograła BKS Bydgoszcz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Myślę, że grając młodym składem nadal płacimy frycowe. W pierwszym meczu przy stanie 3:2 dla rywali nie strzeliliśmy karnego i później w ostatecznym rozrachunku przegraliśmy mecz. W drugim pojedynku z kolei zabrakło nam pary. Grając z liderem braki nadrabialiśmy ambicją i też gdzieś nie wytrzymaliśmy tego kondycyjnie. A również było blisko niespodzianki, bo po dwóch tercjach przegrywaliśmy zaledwie 2:3. Na pewno jest progres, bo w Katowicach w pierwszej rundzie ciężko było z Naprzodem nawiązać walkę – powiedział trener pierwszoligowego GKS Stoczniowiec Krzysztof Lehmann.

GKS Stoczniowiec - Naprzód Janów Katowice 3:4 (1:0, 1:1, 1:3)

Bramki dla Stoczniowca: Shcherbakov Dmytro, Wołoszyk Bartosz, Niedźwiecki Kacper, Wala Jakub.

GKS Stoczniowiec - Naprzód Janów Katowice 2:6 (0:0, 2:3, 0:3)

Bramki dla Stoczniowca: Wołoszyk Bartosz, Mocarski Krystian

GKS Stoczniowiec Soliński Wiktor, Gasparyan Arsen - Liśkiewicz Bartosz, Kasicki Jan, Wołoszyk Bartosz, Mocarski Krystian, Fruczek Kacper, Boboshko Danilo, Wala Jakub, Łabinowicz Szymon, Shcherbakov Dmytro, Baranouski Aliaksei, Pluciński Paweł, Ebertowski Maurycy, Niedźwiecki Kacper.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Triumfowała natomiast druga drużyna GKS Stoczniowiec, która ograła w ramach II ligi północnej 6:5 (1:2, 3:2, 2:1) BKS Bydgoszcz. Więcej na temat tego meczu przeczytasz [W TYM MIEJSCU]

 


Ważne
UWAGA! ZMIANY W FUNKCJONOWANIU SZKÓŁEK 27.11 i 5.12

GKS Stoczniowiec informuje, że w dniu 27 listopada 2021 roku zostają odwołane zajęcia szkółki łyżwiarstwa.

OGÓLNODOSTĘPNE ŚLIZGAWKI W DNIACH 04-05.12.2021 ROKU

Godziny ogólnodostępnych ślizgawek w dniach 04-05.12.2021

ZNANY JEST JUŻ TERMIN ŚLIZGAWEK W HALI OLIVIA

Rusza zimowe szaleństwo w Olivii! Już od 09 października wszyscy chętni znów będą mogli pojeździć na łyżwach. Ślizganie w jednym z najbardziej kultowych obiektów Gdańska w tym sezonie potrwa do końca marca 2022 roku.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

ZAPRASZAMY NA SZKÓŁKI HOKEJA ORAZ ŁYŻWIARSKĄ

Zapraszamy dzieci do lat 12 na szkółki hokeja na lodzie, łyżwiarstwa figurowego i short track. Zajęcia hokejowe odbywać się będą małej Hali Olivia, z kolei lekcje z zakresu łyżwiarstwa łyżwiarstwa szybkiego i figurowego  prowadzone będą w dużej Hali. 

ENERGA WSPIERA NAJMŁODSZYCH HOKEISTÓW GKS STOCZNIOWCA

Energa z Grupy ORLEN będzie współpracować z klubem GKS Stoczniowiec. Koncern wesprze w szczególności szkolenia zawodników z roczników 2010-2012, którzy grają w hokeja w kategorii „żak młodszy”.

PROFILAKTYKA UZALEŻNIEŃ Z GKS STOCZNIOWIEC

W 2021 roku zaplanowano szereg spotkań oraz szkoleń dla zawodników i zawodniczek Stoczniowca właśnie z zakresu profilaktyki uzależnień. Poprzez sport oraz organizację czasu wolnego promowana będą nie tylko zimowe dyscypliny związane z naszym Klubem, ale również zdrowy tryb życia i aktywność fizyczna. Przeszkoleni trenerzy przekażą informacje na temat negatywnych skutków sięgania po różnego rodzaju używki, głównie alkohol oraz narkotyki. 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA LODOWISKACH HALI OLIVIA

Jak wygląda plan zajęć na obydwu taflach lodowych Hali Olivia w nadchodzącym czasie? Poniżej prezentujemy, ułożony na każdy dzień tygodnia, grafik zajęć dla sportowców „zawodowych” zgodnie z obowiązującymi przepisami.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po