Aktualności

Polska kadra gotowa na pierwszy start

2016-09-22 16:14:08

Kadra Polski w łyżwiarstwie szybkim na torze krótkim zakończyła przygotowania do sezonu. Prowadzeni przez Annę Łukanową-Jakubowską Polacy wystartują na początek we włoskim Courmayeur. W składzie znalazła się Monika Grządkowska z GKS Stoczniowiec.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reprezentanci kraju rywalizować będą z reprezentacją Włoch. W biało-czerwonej grupie na ten start poza Moniką Grządkowską powołania otrzymali: Oliwia Gawlica, Wiktoria Tkaczuk, Mateusza Krzemiński, Patrycja Markiewicz, Kamila Stormowska, Magdalena Warakomska, Michał Domański i Krystian Giszka. W okresie letnim nasza kadra miała m.in. obozy w Opolu, Gdańsku oraz Inzell.

- Za każdym razem mieliśmy doskonałe warunki do pracy - powiedziała trenerka kadry. - Lód był świetnie przygotowany, mogliśmy solidnie popracować nad szybkością i wytrzymałością. W Courmayeur przekonamy się jakie są efekty naszych przygotowań. Zobaczymy na co stać zawodników indywidualnie i w sztafecie, która ma potencjał i ambitne plany. Przeprowadziliśmy wiele ciekawych badań, a ostatnie pokażą nam jak się rozkłada zmęczenie i jakie są jeszcze ewentualne braki w technice jazdy. Jesteśmy gotowi na rywalizację i liczymy na dobre wyniki oraz wysokie miejsca – podsumowała Łukanowa.

Fot. trojmiasto.pl


Ważne
PRZYNAJMNIEJ NA RAZIE BEZ SZKÓŁEK I ŚLIZGAWEK

Rekreacyjne ślizgawki oraz zajęcia szkółki hokejowej i łyżwiarskiej nie wystartują na początku października. Wcześniej informowaliśmy o możliwym rozpoczęciu zajęć. Po konsultacji ze służbami sanitarnymi ani ślizgawki, ani szkółki nie ruszą w tym terminie.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po