Aktualności

Podium panczenistów Stoczniowca

2016-10-03 22:28:34

Bardzo udanie podczas międzynarodowych zawodów w niemieckim Inzell spisali się łyżwiarze szybcy naszego klubu. Aleksandra Goss zajęła trzecie miejsce w wyścigu na 1000 metrów, bijąc przy tym rekord życiowy. Piotr Puszkarski również zajął trzecią lokatę. Polak startował na dystansie 3000 metrów.

Ola Goss tym razem ustąpiła jedynie młodej Holenderce Leeyen Harteveld oraz koleżance z reprezentacji Polski Luzie Złotkowskiej (dwukrotna medalistka Igrzysk Olimpijskich - brązowy medal w Vancouver i srebrny w Soczi). Czas 1.19,78 na dystansie jednego kilometra okazał się najlepszym w jej dotychczasowej karierze.

Piotr Puszkarski, z czasem 3.50,11, stanął na najniższym stopniu podium w biegu na trzy kilometry. Łyżwiarz gdańskiego klubu o 9 setnych sekundy przegrał z drugim w stawce Adrianem Wielgatem. Pewnie triumfował mistrz olimpijski z Soczi, Zbigniew Bródka. 6. miejsce zajął inny zawodnik GKS Stoczniowiec, Marcin Bachanek.

[ZESTAWIENIE WYNIKÓW W INZELL]


Ważne
PRZYNAJMNIEJ NA RAZIE BEZ SZKÓŁEK I ŚLIZGAWEK

Rekreacyjne ślizgawki oraz zajęcia szkółki hokejowej i łyżwiarskiej nie wystartują na początku października. Wcześniej informowaliśmy o możliwym rozpoczęciu zajęć. Po konsultacji ze służbami sanitarnymi ani ślizgawki, ani szkółki nie ruszą w tym terminie.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po