Aktualności

Pod pełną kontrolą

2019-01-20 18:52:51

W ramach I ligi hokeja na lodzie GKS Stoczniowiec pewnie pokonał PTH Koziołki Poznań. Podopieczni Krzysztofa Lehmanna w dwumeczu zaaplikowali wyżej notowanym rywalom aż 18 bramek i zainkasowali komplet punktów. Gdańszczanie powoli pną się w górę ligowej tabeli.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Jesienią w Poznaniu przegraliśmy 5:7 i 2:3. Jak widać zespół wyciągnął z tych porażek właściwe wnioski, bowiem nasza supremacja w sobotnio-niedzielnych pojedynkach nie podlegała dyskusji. Przede wszystkim cieszy mnie to, że bardzo dobrze spisuje się nasza młodzież - Smal, Mocarski i Soliński. Wsparci przez bardziej doświadczonych - Leśniaka, Strużyka i Shcherbakova zagrali skutecznie zarówno z przodu, jak i w obronie. Wreszcie, nie licząc dwóch walkowerów za mecze z Academy KTH Krynica, zapisujemy dublet, czyli dwa zwycięstwa. Do tej pory przeplataliśmy, jak w sobotę było gorzej, to w niedzielę dawaliśmy koncert, albo odwrotnie. Teraz z weekendu mamy komplet punktów i gramy dalej – powiedział szkoleniowiec Stoczniowców, Krzysztof Lehmann.

GKS Stoczniowiec - PTH Koziołki Poznań 11:2 (2:0, 2:1, 7:1)

Bramki dla Stoczniowca:  Niedźwiecki Kacper, Shcherbakov Dmytro, Wołoszyk Bartosz po 2 gole oraz Smal Igor, Liśkiewicz Bartosz, Strużyk Mateusz, Łabinowicz Szymon i Mocarski Krystian.

GKS Stoczniowiec - PTH Koziołki Poznań 7:3 (4:2, 2:0, 1:1)

Gole dla ekipy Biało-niebieskich: Strużyk Mateusz 2, a także Łabinowicz Szymon, Mocarski Krystian, Wołoszyk Bartosz, Pluciński Paweł, Baranouski Aliaksei po jednej bramce.

W zespole z Poznania wystąpił Nikolai Onyshchenko, brat Tetiany, czołowej zawodniczki hokejowej drużyny GKS Stoczniowiec.

[W TYM MIEJSCU] zobaczysz tabelę rozgrywek I ligi hokeja na lodzie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GKS Stoczniowiec - Soliński Wiktor, Gasparyan Arsen - Liśkiewicz Bartosz, Leśniak Gilbert, Wołoszyk Bartosz, Mocarski Krystian, Smal Igor, Boboshko Danilo, Wala Jakub, Strużyk Mateusz, Shcherbakov Dmytro, Łabinowicz Szymon, Baranouski Aliaksei, Fruczek Kacper, Pluciński Paweł, Ebertowski Maurycy, Niedźwiecki Kacper.

 


Ważne
UWAGA! ZMIANY W FUNKCJONOWANIU SZKÓŁEK 27.11 i 5.12

GKS Stoczniowiec informuje, że w dniu 27 listopada 2021 roku zostają odwołane zajęcia szkółki łyżwiarstwa.

OGÓLNODOSTĘPNE ŚLIZGAWKI W DNIACH 04-05.12.2021 ROKU

Godziny ogólnodostępnych ślizgawek w dniach 04-05.12.2021

ZNANY JEST JUŻ TERMIN ŚLIZGAWEK W HALI OLIVIA

Rusza zimowe szaleństwo w Olivii! Już od 09 października wszyscy chętni znów będą mogli pojeździć na łyżwach. Ślizganie w jednym z najbardziej kultowych obiektów Gdańska w tym sezonie potrwa do końca marca 2022 roku.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

ZAPRASZAMY NA SZKÓŁKI HOKEJA ORAZ ŁYŻWIARSKĄ

Zapraszamy dzieci do lat 12 na szkółki hokeja na lodzie, łyżwiarstwa figurowego i short track. Zajęcia hokejowe odbywać się będą małej Hali Olivia, z kolei lekcje z zakresu łyżwiarstwa łyżwiarstwa szybkiego i figurowego  prowadzone będą w dużej Hali. 

ENERGA WSPIERA NAJMŁODSZYCH HOKEISTÓW GKS STOCZNIOWCA

Energa z Grupy ORLEN będzie współpracować z klubem GKS Stoczniowiec. Koncern wesprze w szczególności szkolenia zawodników z roczników 2010-2012, którzy grają w hokeja w kategorii „żak młodszy”.

PROFILAKTYKA UZALEŻNIEŃ Z GKS STOCZNIOWIEC

W 2021 roku zaplanowano szereg spotkań oraz szkoleń dla zawodników i zawodniczek Stoczniowca właśnie z zakresu profilaktyki uzależnień. Poprzez sport oraz organizację czasu wolnego promowana będą nie tylko zimowe dyscypliny związane z naszym Klubem, ale również zdrowy tryb życia i aktywność fizyczna. Przeszkoleni trenerzy przekażą informacje na temat negatywnych skutków sięgania po różnego rodzaju używki, głównie alkohol oraz narkotyki. 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA LODOWISKACH HALI OLIVIA

Jak wygląda plan zajęć na obydwu taflach lodowych Hali Olivia w nadchodzącym czasie? Poniżej prezentujemy, ułożony na każdy dzień tygodnia, grafik zajęć dla sportowców „zawodowych” zgodnie z obowiązującymi przepisami.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po