Aktualności

Pierwszy trening hokeistek

2016-08-01 18:51:40

Z reprezentantką kraju Natalią Kamińską oraz Ewą Podracką i Dominiką Wolenberg w składzie zaczynają przygotowania do sezonu wicemistrzynie kraju w hokeju na lodzie. W nadchodzących rozgrywkach cele niezmienne, czyli walka o czołowe lokaty w PLHK.

Podczas inauguracyjnego spotkania z drużyną trener Henryk Zabrocki podkreślił, że, także i w najbliższym sezonie, drużyna mierzy wysoko. Ubiegłoroczne mistrzynie kraju i tegoroczne srebrne medalistki mistrzostw Polski chcą wygrywać w każdym meczu i podobnie jak w latach minionych życzą sobie udziału w wielkim finale. Nowe twarze w zespole to bramkarka Dominika Wolenberg oraz obrończynie: Ewa Podracka oraz Natalia Kamińska. Występująca ostatnio w Łódzkim Klubie Hokejowym zawodniczka otrzymała już powołanie na sierpniowe zgrupowanie reprezentacji Polski. Obok Kamińskiej na pierwszą tegoroczną konsultację szkoleniową wybierają się również inne zawodniczki GKS Stoczniowiec: Renata Tokarska oraz Katarzyna Kasprzycka. Z różnych przyczyn na zgrupowaniu kadry nie pojawią się Agnieszka Kosińska, Aleksandra Berecka oraz Marta Bigos.

Hokeistki Stoczniowca ligowe zmagania rozpoczną za miesiąc. Już 3. oraz 4. września przed własną publicznością, w małej hali, gdańszczanki podejmą zespół Cracovii Kraków.

[TU ZOBACZYSZ CAŁY ROZKŁAD JAZDY NA SEZON 2016/2017]

W tym roku w rozgrywkach rywalizować będzie 7 drużyn. Podhale Nowy Targ oraz KTH Krynica występują w żeńskiej lidze hokejowej na Słowacji.

 [TU POZNASZ SZCZEGÓŁY REGULAMINU ROZGRYWEK]

 W nadchodzących rozgrywkach czeka nas wiele emocjonujących momentów. Gdańskie hokeistki nie tylko rywalizować będą w ramach PLHK. Część zawodniczek wystąpi w zaplanowanych na początek listopada kwalifikacjach do Igrzysk Olimpisjkich, wcześniej, 1. oraz 2. października zawodniczki Stoczniowca towarzysko zmierzą swoje siły ze szwedzką Karlskroną.     


Ważne
PRZYNAJMNIEJ NA RAZIE BEZ SZKÓŁEK I ŚLIZGAWEK

Rekreacyjne ślizgawki oraz zajęcia szkółki hokejowej i łyżwiarskiej nie wystartują na początku października. Wcześniej informowaliśmy o możliwym rozpoczęciu zajęć. Po konsultacji ze służbami sanitarnymi ani ślizgawki, ani szkółki nie ruszą w tym terminie.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po