Aktualności

Pech Michała Kłosińskiego

2016-08-17 17:23:36

Łyżwiarz szybki GKS Stoczniowiec oraz reprezentacji podczas jednego z treningów nabawił się kontuzji kolana. Po przeprowadzeniu badań, okazało się, że panczenista zerwał przednie więzadło krzyżowe i jego starty w nadchodzącym sezonie są wykluczone.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- To słało się podczas standardowego treningu biegowego. W pewnym momencie noga uciekła mi do środka, coś chrupnęło w kolanie no i niestety. Diagnoza lekarska potwierdziła najgorsze z możliwych. To będzie pierwszy od 21 lat sezon, w którym prawdopodobnie nie założę łyżew – opowiada stoczniowiec.org.pl zawodnik Stoczniowca.

Wszystko wskazuje na, to że Michał Kłosiński do ścigania na torze krótkim powróci dopiero w przyszłym roku. Łyżwiarza czeka operacja, a następnie żmudna rehabilitacja. Jego rozbrat z lodem może potrwać nawet do sześciu miesięcy.

- Nieszczęście. Michał świetnie rokował, forma szła w górę, zapowiadały się dobre starty z jego udziałem, a tu taki pech. Po prostu szkoda, bo straci sezon – powiedziała trenerka reprezentacji Polski w short tracku Anna Łukanowa Jakubowska.


Ważne
PRZYNAJMNIEJ NA RAZIE BEZ SZKÓŁEK I ŚLIZGAWEK

Rekreacyjne ślizgawki oraz zajęcia szkółki hokejowej i łyżwiarskiej nie wystartują na początku października. Wcześniej informowaliśmy o możliwym rozpoczęciu zajęć. Po konsultacji ze służbami sanitarnymi ani ślizgawki, ani szkółki nie ruszą w tym terminie.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po