Aktualności

Pech Michała Kłosińskiego

2016-08-17 17:23:36

Łyżwiarz szybki GKS Stoczniowiec oraz reprezentacji podczas jednego z treningów nabawił się kontuzji kolana. Po przeprowadzeniu badań, okazało się, że panczenista zerwał przednie więzadło krzyżowe i jego starty w nadchodzącym sezonie są wykluczone.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- To słało się podczas standardowego treningu biegowego. W pewnym momencie noga uciekła mi do środka, coś chrupnęło w kolanie no i niestety. Diagnoza lekarska potwierdziła najgorsze z możliwych. To będzie pierwszy od 21 lat sezon, w którym prawdopodobnie nie założę łyżew – opowiada stoczniowiec.org.pl zawodnik Stoczniowca.

Wszystko wskazuje na, to że Michał Kłosiński do ścigania na torze krótkim powróci dopiero w przyszłym roku. Łyżwiarza czeka operacja, a następnie żmudna rehabilitacja. Jego rozbrat z lodem może potrwać nawet do sześciu miesięcy.

- Nieszczęście. Michał świetnie rokował, forma szła w górę, zapowiadały się dobre starty z jego udziałem, a tu taki pech. Po prostu szkoda, bo straci sezon – powiedziała trenerka reprezentacji Polski w short tracku Anna Łukanowa Jakubowska.


Ważne
UWAGA! ZMIANA W FUNKCJONOWANIU SZKÓŁKI HOKEJA NA LODZIE

Pilne! Informacja o zmianach w funkcjonowaniu szkółki hokejowej w piątek, 7 grudnia 2018 roku. Ze względu na mecz Polskiej Hokej Ligi cotygodniowe zajęcia dla dzieci w hokeju na lodzie zostają odwołane...   

TO ONI WYWALCZYLI ZŁOTE MEDALE MISTRZOSTW POLSKI W HOKEJU

Przez turniej w Katowicach przeszli jak burza. W finale z kwitkiem odprawili nowotarskie Podhale. Zobacz poniżej, kto reprezentował barwy Stoczniowca w decydującym o zdobyciu złotych medali spotkaniu…

POZNAJ SREBRNE MEDALISTKI MISTRZOSTW POLSKI W HOKEJU

Hokeistki Stoczniowca nie sprostały Polonii Bytom i przegrały rywalizację o złoty medal w ramach krajowego czempionatu. To trzeci srebrny krążek gdańszczanek wywalczony w ostatnich trzech sezonach PLHK. 

SUKCESY MŁODYCH PANCZENISTÓW STOCZNIOWCA

Łyżwiarze szybcy Stoczniowca oraz szkoleniowcy panczenistów naszego klubu zostali  uhonorowani podczas dziesiątej Gdańskiej Gali Sportu Młodzieżowego. Wśród nagrodzonych znaleźli się trenerzy - Agnieszka Bagińska i Ryszard Białkowski oraz dziesiątka łyżwiarzy, którzy zdobyli dla Gdańska najwięcej punktów w tzw. Systemie Sportu Młodzieżowego.

NIEZAWODNI ŁYŻWIARZE FIGUROWI

Oliwia Borowska w parze z Filipem Bojanowskim oraz solistka Amelia Rams - stanęli na podium Ogólnopolskiej Olimpiady młodzieży w Sanoku. Nasza para taneczna wywalczyła złoty medal, a młoda łyżwiarka cieszyła się z brązowego krążka.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po