Aktualności

Ola Goss w GKS Stoczniowiec

2016-09-24 12:27:02

Łyżwiarka szybka Ola Goss będzie reprezentować barwy gdańskiego klubu. Dotychczas reprezentantka Polski występowała w klubie Stegny Warszawa. 27-latka z powodzeniem łączy występy na lodzie z jazdą szybką na rolkach. Jest wielokrotną mistrzynią Polski w tej dyscyplinie sportu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ola Goss zaczęła przygodę z rolkami jako ośmiolatka. W 2013 roku, jako pierwszy polski sportowiec, zdobyła Puchar Świata. Pokonała zawodniczki pochodzące z krajów, które można nazwać potęgami w tym sporcie, czyli Kolumbijki, Belgijki, Francuzki, Włoszki czy Azjatki. W 2015 roku zadebiutowała w kadrze narodowej łyżwiarek szybkich na torze długim. Swoją dobrą dyspozycję potwierdziła wówczas dobrymi startami w łyżwiarskim Pucharze Świata.

- Wiem że rolki bardzo mi pomagają. Najlepiej jeździ mi się na łyżwach we wrześniu i październiku, kiedy przechodzę na lód prosto po sezonie wrotkarskim – podkreśla zawodniczka, która aktualnie z innymi panczenistami GKS Stoczniowiec szlifuje formę na torze długim w Berlinie.

Ola Goss uznawana jest za jedną z najładniejszych polskich sportsmenek. Od teraz można ją oglądać w barwach gdańskiego klubu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fot. sport.se.pl


Ważne
PRZYNAJMNIEJ NA RAZIE BEZ SZKÓŁEK I ŚLIZGAWEK

Rekreacyjne ślizgawki oraz zajęcia szkółki hokejowej i łyżwiarskiej nie wystartują na początku października. Wcześniej informowaliśmy o możliwym rozpoczęciu zajęć. Po konsultacji ze służbami sanitarnymi ani ślizgawki, ani szkółki nie ruszą w tym terminie.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po