Aktualności

Odwołane mecze hokeistów GKS Stoczniowiec

2019-01-10 18:32:23

Występujący na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej gdańscy hokeiści w najbliższy weekend mieli mierzyć swoje siły z Academy KTH Krynica. Wyjazd Stoczniowców nie dojdzie jednak do skutku. Powodem są kłopoty drużyny z południa Polski.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kłopoty finansowe i ze skompletowaniem składu są ostatnio głównym zmartwieniem działaczy KTH Krynica. Ze względów organizacyjnych odwołany został również najbliższy dwumecz kryniczan, w którym mieli podejmować ekipę Biało-niebieskich. Jak udało nam się dowiedzieć w PZHL, prawdopodobnie w drugiej połowie stycznia zapadnie decyzja, czy spotkania odbędą się w innym terminie, czy PZHL orzeknie walkowery na korzyść drużyny GKS Stoczniowiec.

 


Ważne
GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i aktualnie walczą w półfinale Mistrzostw Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po