Aktualności

Nieudany początek finału hokeistek Stoczniowca

2022-03-13 09:50:31

Stoczniowiec Gdańsk przegrał w hali Olivia z Polonią Bytom 2:5 (1:2, 1:2, 0:1) w pierwszym meczu finału play-off Polskiej Hokej Ligi Kobiet. Rewanż zaplanowany jest na sobotę, 19 marca o godz. 20 w Bytoniu. Rywalizacja toczy się do dwóch zwycięstw. Ewentualny trzeci mecz dzień później.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stoczniowiec Gdańsk - Polonia Bytom 2:5 (1:2, 1:2, 0:1)

Bramki:
1:0 Tatiana Onyszczenko as. Renata Tokarska 06:50,
1:1 Patrycja Sfora as. Klaudia Chrapek, Karolina Poźniewska 07:36 (5 na 4),
1:2 Olivia Tomczok as. Patrycja Sfora 09:31,
1:3 Klaudia Chrapek as. Karolina Poźniewska 20:22 (5 na 4),
2:3 Dominika Korkuz as. Natalia Kamińska 24:30,
2:4 Olivia Tomczok as. Karolina Poźniewska, Klaudia Chrapek 39:15 (5 na 4),
2:5 Karolina Poźniewska 59:34 (do pustej bramki).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stoczniowiec wystąpił w następującym zestawieniu: Kosińska-Horzelska - Korkuz, Kamińska, Brzezińska, Kasprzycka, Siejka - Tokarska, Banaś, Łapińska, Onyszczenko, Łąpieś - Grzelak, Berecka, Sencerz.

fot. Ilona Iwko
 


Ważne
PROFILAKTYKA UZALEŻNIEŃ Z GKS STOCZNIOWIEC

W 2022 roku zaplanowano szereg spotkań oraz szkoleń dla zawodników i zawodniczek Stoczniowca właśnie z zakresu profilaktyki uzależnień. Poprzez sport oraz organizację czasu wolnego promowana będą nie tylko zimowe dyscypliny związane z naszym Klubem, ale również zdrowy tryb życia i aktywność fizyczna. Przeszkoleni trenerzy przekażą informacje na temat negatywnych skutków sięgania po różnego rodzaju używki, głównie alkohol oraz narkotyki. 

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

To już blisko trzy lata odkąd Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci prowadzi nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. Udział w programie jest znakomitą okazją do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu. Koordynatorami projektu są - były reprezentant Polski w short tracku Rafał Grycner oraz trener Artur Kostecki.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po