Aktualności

Niespodzianka w meczu siatkarzy

2017-12-11 12:45:59

Nie udało się siatkarzom GKS Stoczniowiec podtrzymać zwycięskiej passy. Biało-niebiescy przegrali 2:3 na własnym parkiecie z zespołem Wilki Wilczyn i nie są już liderem rozgrywek w grupie 1 II ligi.

Pierwszego seta gdańszczanie przegrali 20:25, w drugim wydawało się, że wszystko wraca na właściwe tory, bowiem Stoczniowcy triumfowali 25:19. W trzeciej partii doszło do „katastrofy” - znów lepsi okazali się goście, gromiąc gdańszczan 25:14. W kolejnym secie udało się zrehabilitować (25:23) i doprowadzić do remisu 2:2. Decydującą rozgrywkę na swoją korzyść rozstrzygnęły jednak Wilki (15:13).

W tabeli na pierwszych trzech miejscach - Stal Grudziądz, GKS Stoczniowiec i Trefl Lębork. Cała trójka zgromadziła do tej pory po 23. punkty, o kolejności decyduje lepszy bilans setów.

Ważne
GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i aktualnie walczą w półfinale Mistrzostw Polski.