Aktualności

Mróz w środku lata

2018-07-11 00:50:09

Wiemy, kiedy ruszy proces mrożenia tafli lodowych w Hali Olivia w sezonie 2018/19. Na początek przygotowany zostanie lód w dużej hali gdańskiego obiektu. Lodowisko będzie gotowe już 6. sierpnia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W pierwszych dniach sierpnia na lodowisku w dużej Olivii pojawią się pierwsi zawodnicy dyscyplin zimowych przygotowujący się do sezonu: drużyna występująca w Polskiej Lidze Hokeja Kobiet, zespół hokejowej ekstraklasy mężczyzn, team młodych hokeistów występujący w  I lidze oraz łyżwiarze szybcy i figurowi.

- Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Pomorskiego Klubu Hokejowego 2014, który ma zespół w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Wcześniej spotkaliśmy się z trenerem MH Automatyka Markiem Ziętarą oraz prezesem Bartoszem Purzyńskim. Usłyszeliśmy, że dla uzyskania optymalnej dyspozycji na starcie rozgrywek, cykl przygotowań do sezonu powinien rozpocząć się 6. sierpnia. Także w dużej hali już od początku sierpnia powieje nam mrozem – powiedział Maciej Turnowiecki, wiceprezes GKS Stoczniowiec, członek zarządu Pomorskiego Okręgowego Związku Hokeja na Lodzie.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lód w małej hali Olivia pojawi się nieco później, zaraz po rozpoczęciu roku szkolnego. Wtedy na taflach lodowych Olivii zobaczymy uczniów gdańskich szkół sportowych o profilu hokejowym, młodzi łyżwiarze figurowi oraz curlerzy GKS Stoczniowiec.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z kolei na przełomie września i października tradycyjnie w Hali Olivia rozpoczną się ślizgawki dla mieszkańców Trójmiasta oraz szkółki dla dzieci i młodzieży.

 


Ważne
DOŁĄCZ DO URBANOWICZA. WYBIERZ NAUKĘ W LICEUM SPORTOWYM ORAZ TRENINGI W STOCZNIOWCU

Gdański Klub Sportowy Stoczniowiec oraz Ogólnokształcące Szkoły Sportowe w Gdańsku ogłaszają nabór na rok szkolny 2019/2020, a co za tym idzie związane z tym testy sportowe. W tym roku na młodych adeptów hokeja na lodzie czeka do 20 miejsc. Absolwentami OSS w Gdańsku są znani polscy hokeiści m.in. Maciej Urbanowicz czy Aron Chmielewski.

RUSZYŁ PROGRAM „CHODŹ NA ŁYŻWY”

GKS Stoczniowiec zaprasza dzieci na nieodpłatne zajęcia szkółki łyżwiarskiej w ramach programu „Chodź na łyżwy” Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego. Lekcje tradycyjnie odbywać się będą w dużej Hali Olivia, o stałych porach, w terminach funkcjonowania szkółki łyżwiarskiej. 

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i aktualnie walczą w półfinale Mistrzostw Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po