Aktualności

Mróz w środku lata

2018-07-11 00:50:09

Wiemy, kiedy ruszy proces mrożenia tafli lodowych w Hali Olivia w sezonie 2018/19. Na początek przygotowany zostanie lód w dużej hali gdańskiego obiektu. Lodowisko będzie gotowe już 6. sierpnia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W pierwszych dniach sierpnia na lodowisku w dużej Olivii pojawią się pierwsi zawodnicy dyscyplin zimowych przygotowujący się do sezonu: drużyna występująca w Polskiej Lidze Hokeja Kobiet, zespół hokejowej ekstraklasy mężczyzn, team młodych hokeistów występujący w  I lidze oraz łyżwiarze szybcy i figurowi.

- Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Pomorskiego Klubu Hokejowego 2014, który ma zespół w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Wcześniej spotkaliśmy się z trenerem MH Automatyka Markiem Ziętarą oraz prezesem Bartoszem Purzyńskim. Usłyszeliśmy, że dla uzyskania optymalnej dyspozycji na starcie rozgrywek, cykl przygotowań do sezonu powinien rozpocząć się 6. sierpnia. Także w dużej hali już od początku sierpnia powieje nam mrozem – powiedział Maciej Turnowiecki, wiceprezes GKS Stoczniowiec, członek zarządu Pomorskiego Okręgowego Związku Hokeja na Lodzie.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lód w małej hali Olivia pojawi się nieco później, zaraz po rozpoczęciu roku szkolnego. Wtedy na taflach lodowych Olivii zobaczymy uczniów gdańskich szkół sportowych o profilu hokejowym, młodzi łyżwiarze figurowi oraz curlerzy GKS Stoczniowiec.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z kolei na przełomie września i października tradycyjnie w Hali Olivia rozpoczną się ślizgawki dla mieszkańców Trójmiasta oraz szkółki dla dzieci i młodzieży.

 


Ważne
PRZEDŁUŻENIE WAŻNOŚCI KARNETÓW

Ważny komunikat dla posiadaczy karnetów na ślizgawki i szkółki. W związku z zawieszeniem w Hali Olivia wszystkich zajęć organizowanych przez GKS Stoczniowiec, informujemy posiadaczy abonamentów, że ważność karnetów zostanie BEZPŁATNIE wydłużona o okres, w którym zajęcia były odwołane.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Startuje Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią rusza nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorem projektu jest były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po