Aktualności

Młodzi zawodnicy Stoczniowca z medalami w zawodach w short tracku

2016-12-05 21:33:55

Łyżwiarze rywalizowali w Białymstoku. W sobotę i niedzielę w stolicy Podlasia odbyły się Ogólnopolskie Zawody Rankingowe w short-tracku "I ty zostaniesz mistrzem". Swoją formę dobrymi występami zaakcentowali młodzi zawodnicy GKS Stoczniowiec.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Julia Cieślińska w kategorii junior D zajęła drugie miejsce w biegu na 500 metrów. Dwukrotnie drugą lokatę w kategorii junior E wywalczył Dominik Rougier. Najpierw stało się to po starcie na 222 metry, a następnie na dystansie 333 metrów. Wysokie, choć najbardziej nielubiane przez sportowców miejsce, zajęła Maria Piórecka. W finale kategorii junior C gdańszczanka uplasowała się na czwartej pozycji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fot. Zbigniew Chaczun / Białystok


Ważne
GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

To już blisko trzy lata odkąd Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci prowadzi nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. Udział w programie jest znakomitą okazją do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu. Koordynatorami projektu są - były reprezentant Polski w short tracku Rafał Grycner oraz trener Artur Kostecki.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po