Aktualności

Młodzi Stoczniowcy w kratkę

2020-10-10 12:52:36

Zwycięstwa i porażki na koncie młodych hokeistów Stoczniowca. Żacy starsi dwukrotnie ogrywali swoich rywali, natomiast zespół młodzików okazał się aż nadto gościnny dla swoich rówieśników z Akademii Hokejowej Legii Warszawa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS) - PTH Koziołki Poznań (ŻS) 9:0 (3:0, 2:0, 4:0)  

[SZCZEGÓŁY] 

GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS) - AH Legia Warszawa (ŻS) 7:4 (2:1, 2:1, 3:2) 
[SZCZEGÓŁY] 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) - AH Legia Warszawa (MŁ) 1:6 (1:1, 0:3, 0:2)

[SZCZEGÓŁY]

GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) - AH Legia Warszawa (MŁ) 2:11 (1:5, 1:1, 0:5)
[SZCZEGÓŁY]

 


Ważne
PRZYNAJMNIEJ NA RAZIE BEZ SZKÓŁEK I ŚLIZGAWEK

Rekreacyjne ślizgawki oraz zajęcia szkółki hokejowej i łyżwiarskiej nie wystartują na początku października. Wcześniej informowaliśmy o możliwym rozpoczęciu zajęć. Po konsultacji ze służbami sanitarnymi ani ślizgawki, ani szkółki nie ruszą w tym terminie.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po