Aktualności

Miejski Sylwester przy Hali Olivia

2019-12-27 11:47:59

W tym roku zabawy sylwestrowe, organizowane przez Miasto Gdańsk, odbędą się w sześciu lokalizacjach. Jeden z koncertów zaplanowano przy naszej Olivii. Impreza rozpocznie się na parkingu od strony al. Grunwaldzkiej punktualnie o 22:30, a zgromadzeni rok 2020 przywitają w rockowych rytmach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Organizacja koncertów sylwestrowych w kilku dzielnicach to idealne rozwiązanie dla wszystkich mieszkańców miasta. Najwcześniej, bo o 17.30, zabawa rozpocznie się na Targu Węglowym, gdzie odbędzie się Sylwester dla dzieci i młodzieży. Jego gwiazdą będzie Roksana Węgiel. Pozostałe miejskie imprezy startują o 22.30. Każda z sylwestrowych dzielnic będzie charakteryzowała się inną tematyką muzyczną. Park Oruński z amfiteatrem przywita nowy rok przy polskich hitach zespołu Vox, a Chełm w Jarze Wilanowskim będzie się bawił z zespołem Happysad. Brzeźno powita nowy rok na molo przy muzyce duetu Kalwi & Remi, a rockowa Oliwa rozgrzeje nas wspólnie z Nocnym Kochankiem przy Hali Olivia. Koncert główny odbędzie się w tym roku przy Długich Ogrodach, gdzie stary rok pożegnany zostanie wraz z zespołem Zakopower.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podczas Nocy Sylwestrowej zostaną podstawione specjalne sylwestrowe autobusy (rozkład jazdy powyżej), dzięki którym będzie można skorzystać ze wszystkich atrakcji, przemieszczając się między sylwestrowymi scenami. Tymczasem scena pod Olivią wydaje sie już być prawie gotowa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Ważne
GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

To już blisko trzy lata odkąd Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci prowadzi nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. Udział w programie jest znakomitą okazją do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu. Koordynatorami projektu są - były reprezentant Polski w short tracku Rafał Grycner oraz trener Artur Kostecki.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po