Aktualności

MH Automatyka uległa GieKSie

2016-09-30 23:09:32

Szósta porażka gdańskich hokeistów stała się faktem. Podopieczni Petera Ekrotha zdobyli jednak punkt, bowiem katowiczanie rywalizację rozstrzygnęli dopiero w dodatkowym czasie gry. Pierwsze spotkanie w roli gospodarza w tym sezonie oglądało w kultowej Olivii około 2500 tysięcy widzów.

MH Automatyka Gdańsk- KH GKS Katowice 2:3 d. (0:0, 1:0, 1:2, 0:1 d.). Bramki dla gdańskiego zespołu zdobyli: Patryk Wsół (po podaniu Jana Stebera) oraz Phillip Nasca (bez asysty).
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

- Mieliśmy dobrą taktykę na ten mecz i myślę, że powinniśmy go spokojnie wygrać, mieliśmy kontrolę nad tym spotkaniem, ale znowu pojawiły się złe nawyki, złapaliśmy dużo kar. Musimy to kontrolować i pracować nad tym. Zabrakło wykończenia, gdyż sytuacje były, ale nie mogliśmy przypieczętować naszej przewagi - powiedział hokej.net. Peter Ekroth (na zdjęciu).

Gdańszczanie po 6. kolejkach zajmują przedostatnie miejsce w tabeli z jednym punktem na kocie. Stawce przewodzą hokeiści GKS Tychy, którzy zgromadzili do tej pory 15. punktów. 

Fot. trojmiasto.pl


Ważne
PRZYNAJMNIEJ NA RAZIE BEZ SZKÓŁEK I ŚLIZGAWEK

Rekreacyjne ślizgawki oraz zajęcia szkółki hokejowej i łyżwiarskiej nie wystartują na początku października. Wcześniej informowaliśmy o możliwym rozpoczęciu zajęć. Po konsultacji ze służbami sanitarnymi ani ślizgawki, ani szkółki nie ruszą w tym terminie.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po