Aktualności

Medale łyżwiarzy szybkich Stoczniowca

2017-03-19 22:28:51

Panczeniści z Białegostoku oraz Opola zdominowali finał rozgrywanych w Gdańsku Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych w short tracku. Swoje wywalczyli też zawodnicy GKS Stoczniowiec. Głównie jednak w rywalizacji na dystansach, choć w wieloboju także zanotowali podium. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drugie miejsce w wieloboju wśród seniorek zajęła Monika Grządkowska. Gdańska łyżwiarka w sobotę triumfowała na dystansie 1500 m oraz 500 m i była pewną kandydatką do złotego medalu. W niedzielę zrezygnowała jednak ze startu i nie pojawiła się na zawodach. Dyskwalifikacja w konkurencji na 1000 metrów zepchnęła gdańszczankę na drugą lokatę. 

Nieźle spisał się Mikołaj Szymański, który w kategorii junior F stanął na drugim stopniu podium. Złożyły się na to dwie drugie lokaty na dystansie 333 m i 111,12 m oraz trzecie miejsce na 222 m.

TUTAJ zobaczysz wyniki wszystkich gdańskich łyżwiarzy szybkich.

 


Ważne
DOŁĄCZ DO URBANOWICZA. WYBIERZ NAUKĘ W LICEUM SPORTOWYM ORAZ TRENINGI W STOCZNIOWCU

Gdański Klub Sportowy Stoczniowiec oraz Ogólnokształcące Szkoły Sportowe w Gdańsku ogłaszają nabór na rok szkolny 2019/2020, a co za tym idzie związane z tym testy sportowe. W tym roku na młodych adeptów hokeja na lodzie czeka do 20 miejsc. Absolwentami OSS w Gdańsku są znani polscy hokeiści m.in. Maciej Urbanowicz czy Aron Chmielewski.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i aktualnie walczą w półfinale Mistrzostw Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po