Aktualności

ME w short tracku: dziesięcioro Polaków wystąpi w Turynie

2017-01-12 12:46:16

Pięć zawodniczek i tyleż samo zawodników wystąpi w mistrzostwach Europy w short tracku, które już w najbliższy piątek zaczynają się we włoskim Turynie. W tym gronie oczywiście przedstawicielka GKS Stoczniowiec Monika Grządkowska.

Na torze krótkim w Turynie w konkurencjach indywidualnych zaprezentują się Natalia Maliszewska oraz Magdalena Warakomska. Monikę Grządkowską zobaczymy natomiast w sztafecie.

Starty naszych reprezentantów podczas mistrzowskiego turnieju we Włoszech na bieżąco możemy śledzić [TUTAJ]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skład reprezentacji Polski na ME:

indywidualnie - kobiety: Natalia Maliszewska, Magdalena Warakomska

indywidualnie - mężczyźni: Bartosz Konopko, Rafał Anikiej, Adam Filipowicz lub Bartosz Bielecki

sztafeta kobiet:

Natalia Maliszewska, Magdalena Warakomska, Oliwia Gawlica, Monika Grządkowska, Patrycja Markiewicz

sztafeta mężczyzn:

Bartosz Konopko, Rafał Anikiej, Adam Filipowicz, Bartosz Bielecki, Michał Domański 

 


Ważne
PRZYNAJMNIEJ NA RAZIE BEZ SZKÓŁEK I ŚLIZGAWEK

Rekreacyjne ślizgawki oraz zajęcia szkółki hokejowej i łyżwiarskiej nie wystartują na początku października. Wcześniej informowaliśmy o możliwym rozpoczęciu zajęć. Po konsultacji ze służbami sanitarnymi ani ślizgawki, ani szkółki nie ruszą w tym terminie.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po