Aktualności

Mamy złoty medal Mistrzostw Polski w łyżwiarstwie szybkim!

2016-12-16 12:37:00

Eksportowa trójka panczenistów GKS Stoczniowiec znowu na najwyższym stopniu podium. Marcin Bachanek oraz bracia Aleksander i Piotr Puszkarscy tym razem triumfowali w rozegranych w Warszawie mistrzostwach Polski na dystansach. To kolejny złoty krążek gdańszczan. Rok temu łyżwiarze Stoczniowca okazali się najlepsi podczas mistrzostw kraju w wieloboju i na dystansach oraz w sprincie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bachanek i Puszkarscy tym razem nie zwyciężyli o błysk łyżwy, na metę wjechali dwie sekundy szybciej niż drużyna Pilicy Tomaszów. Gdańszczanie w biegu drużynowym na osiem okrążeń uzyskali czas 4.09,47. Brązowy medal wywalczyli zawodnicy Błyskawicy Domaniewice, skąd wywodzi się wciąż aktualny mistrz olimpijski w łyżwiarstwie szybkim na torze długim, Zbigniew Bródka.   


Ważne
GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

To już blisko trzy lata odkąd Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci prowadzi nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. Udział w programie jest znakomitą okazją do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu. Koordynatorami projektu są - były reprezentant Polski w short tracku Rafał Grycner oraz trener Artur Kostecki.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po