Aktualności

Laury dla najlepszych

2019-06-17 18:49:40

Zawodnicy GKS Stoczniowiec nagrodzeni przez władze klubu. Trzy miesiące temu przeżywaliśmy wspaniałe chwile z udziałem naszych hokeistek, młodych hokeistów, łyżwiarzy szybkich i figurowych. Teraz decyzją zarządu GKS Stoczniowiec sportowcy dostali nagrody finansowe oraz rzeczowe w postaci sprzętu sportowego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hokeistki Stoczniowca czwarty raz z rzędu wywalczyły srebrny medal mistrzostw Polski. Gdańszczanki w finale zmierzyły się z Polonią Bytom. "Stocznia" przegrała po dwóch zaciętych pojedynkach, ale potwierdziła swoją przynależność do ścisłej krajowej czołówki. Gratulacje i nagrody przekazali prezes Marek Kostecki, dyrektor sportowy Maciej Turnowiecki, pozostali członkowie zarządu oraz dyrektor SP nr 35 Małgorzata Skwira (w tym roku mija 50 lat współpracy placówki z GKS Stoczniowiec) i mec. Grzegorz Kidybiński z Olivia Buisiness Centre. Opiekunem srebrnej drużyny jest trener Henryk Zabrocki, a medale wywalczyły: Agata Kosińska, Dominika Kwiatkowska, Natalia Kamińska, Renata Tokarska, Marta Bigos, Katarzyna Kasprzycka, Alicja Siejka, Maja Banaś, Ewa Podracka, Aneta Błaszak, Tetiana Onyszczenko, Dominika Korkuz, Julia Łapińska, Julia Grzelak, Magdalena Jagnicka, Joanna Rykaczewska, Antonina Puchowska, Olga Jaskulska, Maja Brzezińska oraz Nadia Ratajczyk.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uhonorowani zostali również juniorzy starsi Stoczniowca, którzy sięgnęli po srebrny medal MP (na zdjęciu poniżej). Przypomnijmy, że prowadzona przez trenera Krzysztofa Lehmanna ekipa Biało-niebieskich srebro zdobyła, występując w następującym zestawieniu: Wikrot Soliński, Tobiasz Kuźnicki, Jakub Wala, Aliaksei Baranouski, Igor Smal, Krystian Mocarski, Bartosz Wołoszyk, Bartosz Liśkiewicz, Danilo Boboshko, Kacper Niedźwiecki, Maurycy Ebertowski, Paweł Pluciński, Jan Kasicki, Wiktor Wenz, Oskar Hadowski,  Oskar Kuczek, Kacper Fruczek, Adam Laskowski, Kacper Murawski, Maksim Golovchanskiy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaszczyty nie ominęły również świetnie spisujących się w minionym sezonie łyżwiarzy szybkich (na zdjęciu poniżej mi.in. z prezesem Markiem Kosteckim i dyrektorem sportowym Maciejem Turnowieckim) oraz złotej solistki Amelii Rams, która stanęła na najwyższym stopniu podium MMP.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gratyfikacja finansowa przyznana została również szkoleniowcom – Henrykowi Zabrockiemu, Krzysztofowi Lehmannowi opiekunowi Amelii Rams – Mirosławowi Gabrysiowi i trenerowi specjalistów od toru długiego, Ryszardowi Białkowskiemu.

 


Ważne
SZKÓŁKI RUSZĄ W PIERWSZY WEEKEND PAŹDZIERNIKA

W tym sezonie szkółki hokejowa, łyżwiarska i short track czekają na młodych sportowców już od 04 października. Zajęcia hokejowe odbywają się w małej, natomiast lekcje łyżwiarstwa figurowego i szybkiego, prowadzone są w dużej Hali Olivia.

JUŻ NIEBAWEM STARTUJE SEZON NA ŁYŻWY

Jeszcze tej jesieni czeka nas zimowe szaleństwo! W hali Olivia od 05 października wszyscy chętni znów będą mogli pojeździć na łyżwach. Ślizganie w jednym z najbardziej kultowych obiektów Gdańska w tym sezonie potrwa do 29 marca 2020 roku.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Startuje Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią rusza nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorem projektu jest były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Kalendarz imprez
HOKEJOWY ROZKŁAD JAZDY 14-15 WRZEŚNIA

GKS  Stoczniowiec informuje, że w sobotę, 14 września oraz w niedzielę 15 września 2019 roku w Hali Olivia swoje mecze rozegrają nasze wicemistrzynie kraju, pierwszoligowcy oraz drużyna młodzików. Podopieczne Henryka Zabrockiego rozpoczną od mocengo uderzenia i meczu z Polonią Bytom, zespół Krzysztofa Lehmanna zmierzy swoje siły z SMS Toruń i ŁKH Łódź, natomiast najmłodsza ekipa Biało-niebieskich także zagra z ŁKH Łódź.

OLIVIA CAMERATA: ALL THAT JAZZ!

Zapraszamy na emocjonujący, pełen pasji i pozytywnej energii koncert Olivia Camerata. Wydarzenie odbędzie się 14 września br., o godzinie 17.00 na patio Olivia Business Centre. Partnerem uroczystości jest GKS Stoczniowiec. 

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po