Aktualności

Laury dla najlepszych

2019-06-17 18:49:40

Zawodnicy GKS Stoczniowiec nagrodzeni przez władze klubu. Trzy miesiące temu przeżywaliśmy wspaniałe chwile z udziałem naszych hokeistek, młodych hokeistów, łyżwiarzy szybkich i figurowych. Teraz decyzją zarządu GKS Stoczniowiec sportowcy dostali nagrody finansowe oraz rzeczowe w postaci sprzętu sportowego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hokeistki Stoczniowca czwarty raz z rzędu wywalczyły srebrny medal mistrzostw Polski. Gdańszczanki w finale zmierzyły się z Polonią Bytom. "Stocznia" przegrała po dwóch zaciętych pojedynkach, ale potwierdziła swoją przynależność do ścisłej krajowej czołówki. Gratulacje i nagrody przekazali prezes Marek Kostecki, dyrektor sportowy Maciej Turnowiecki, pozostali członkowie zarządu oraz dyrektor SP nr 35 Małgorzata Skwira (w tym roku mija 50 lat współpracy placówki z GKS Stoczniowiec) i mec. Grzegorz Kidybiński z Olivia Buisiness Centre. Opiekunem srebrnej drużyny jest trener Henryk Zabrocki, a medale wywalczyły: Agata Kosińska, Dominika Kwiatkowska, Natalia Kamińska, Renata Tokarska, Marta Bigos, Katarzyna Kasprzycka, Alicja Siejka, Maja Banaś, Ewa Podracka, Aneta Błaszak, Tetiana Onyszczenko, Dominika Korkuz, Julia Łapińska, Julia Grzelak, Magdalena Jagnicka, Joanna Rykaczewska, Antonina Puchowska, Olga Jaskulska, Maja Brzezińska oraz Nadia Ratajczyk.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uhonorowani zostali również juniorzy starsi Stoczniowca, którzy sięgnęli po srebrny medal MP (na zdjęciu poniżej). Przypomnijmy, że prowadzona przez trenera Krzysztofa Lehmanna ekipa Biało-niebieskich srebro zdobyła, występując w następującym zestawieniu: Wikrot Soliński, Tobiasz Kuźnicki, Jakub Wala, Aliaksei Baranouski, Igor Smal, Krystian Mocarski, Bartosz Wołoszyk, Bartosz Liśkiewicz, Danilo Boboshko, Kacper Niedźwiecki, Maurycy Ebertowski, Paweł Pluciński, Jan Kasicki, Wiktor Wenz, Oskar Hadowski,  Oskar Kuczek, Kacper Fruczek, Adam Laskowski, Kacper Murawski, Maksim Golovchanskiy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaszczyty nie ominęły również świetnie spisujących się w minionym sezonie łyżwiarzy szybkich (na zdjęciu poniżej mi.in. z prezesem Markiem Kosteckim i dyrektorem sportowym Maciejem Turnowieckim) oraz złotej solistki Amelii Rams, która stanęła na najwyższym stopniu podium MMP.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gratyfikacja finansowa przyznana została również szkoleniowcom – Henrykowi Zabrockiemu, Krzysztofowi Lehmannowi opiekunowi Amelii Rams – Mirosławowi Gabrysiowi i trenerowi specjalistów od toru długiego, Ryszardowi Białkowskiemu.

 


Ważne
Ogólnodostępne ślizgawki w dniach 16-17.10.2021 roku

Godziny ogólnodostępnych ślizgawek w dniach 16-17.10.2021

ZNANY JEST JUŻ TERMIN ŚLIZGAWEK W HALI OLIVIA

Rusza zimowe szaleństwo w Olivii! Już od 09 października wszyscy chętni znów będą mogli pojeździć na łyżwach. Ślizganie w jednym z najbardziej kultowych obiektów Gdańska w tym sezonie potrwa do końca marca 2022 roku.

ZAPRASZAMY NA SZKÓŁKI HOKEJA ORAZ ŁYŻWIARSKĄ

Zapraszamy dzieci do lat 12 na szkółki hokeja na lodzie, łyżwiarstwa figurowego i short track. Zajęcia hokejowe odbywać się będą małej Hali Olivia, z kolei lekcje z zakresu łyżwiarstwa łyżwiarstwa szybkiego i figurowego  prowadzone będą w dużej Hali. 

ENERGA WSPIERA NAJMŁODSZYCH HOKEISTÓW GKS STOCZNIOWCA

Energa z Grupy ORLEN będzie współpracować z klubem GKS Stoczniowiec. Koncern wesprze w szczególności szkolenia zawodników z roczników 2010-2012, którzy grają w hokeja w kategorii „żak młodszy”.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA LODOWISKACH HALI OLIVIA

Jak wygląda plan zajęć na obydwu taflach lodowych Hali Olivia w nadchodzącym czasie? Poniżej prezentujemy, ułożony na każdy dzień tygodnia, grafik zajęć dla sportowców „zawodowych” zgodnie z obowiązującymi przepisami.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po