Aktualności

Kamila Stormowska i Artur Nogal wśród laureatów Gdańskiej Gali Sportu

2020-12-22 14:25:54

Ponad 200 zawodników i zawodniczek oraz 51 trenerów wyróżniono podczas XVIII Gdańskiej Gali Sportu i XII Gdańskiej Gali Sportu Młodzieżowego. Tegoroczna edycja była wyjątkowa ze względu na pandemię - z laureatami łączono się online. Nie wybrano najlepszego gdańskiego sportowca - na równi uhonorowano najlepszą dziesiątkę, w której znalazła się dwójka łyżwiarzy GKS Stoczniowiec.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Złota Dziesiątka Gdańsk 2020

Marcin Janusz (Trefl Gdańsk, siatkówka)
Karolina Jaszczyszyn (Biało-Zielone Ladies Gdańsk, rugby)
Dusan Kuciak (Lechia Gdańsk, piłka nożna)
Bartłomiej Lipiński (Trefl Gdańsk, siatkówka)
Kinga Łoboda (AZS AWFiS Gdańsk, żeglarstwo)
Artur Nogal (GKS Stoczniowiec, łyżwiarstwo szybkie, tor długi)
Flavio Paixao (Lechia Gdańsk, piłka nożna)
Kamila Stormowska (GKS Stoczniowiec, łyżwiarstwo szybkie, tor krótki)
Piotr Tarnacki (77 Racing Club, żeglarstwo)
Jagoda Wieczorek (Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk, unihokej)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przypomnijmy, że Kamila Stormowska to trzecia łyżwiarka zawodów Pucharu Świata w short tracku na dystansie pół kilometra, a Artur Nogal to czwarty panczenista Mistrzostw Europy w biegu na 500 metrów (na zdjęciach powyżej).   

Podczas gali nie zapomniano o młodych sportowcach i ich trenerach. Powody do radości mieli szkoleniowcy łyżwiarzy z toru krótkiego Artur Kostecki i Rafał Grycner oraz wychowawca młodych hokeistów trener Krzysztof Lehmann. Wśród nagodzonych znaleźli się przedstawiciele sekcji short track - Kamila Stormowska, Marta Kotowska, Adam Muchlado, Jakub Dołkowski, Mateusz Dołkowski oraz sekcji hokeja na lodzie - bramkarz Wiktor Soliński i Jakub Wala (na zdjęciach poniżej).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Ważne
Ogólnodostępne ślizgawki w dniach 16-17.10.2021 roku

Godziny ogólnodostępnych ślizgawek w dniach 16-17.10.2021

ZNANY JEST JUŻ TERMIN ŚLIZGAWEK W HALI OLIVIA

Rusza zimowe szaleństwo w Olivii! Już od 09 października wszyscy chętni znów będą mogli pojeździć na łyżwach. Ślizganie w jednym z najbardziej kultowych obiektów Gdańska w tym sezonie potrwa do końca marca 2022 roku.

ZAPRASZAMY NA SZKÓŁKI HOKEJA ORAZ ŁYŻWIARSKĄ

Zapraszamy dzieci do lat 12 na szkółki hokeja na lodzie, łyżwiarstwa figurowego i short track. Zajęcia hokejowe odbywać się będą małej Hali Olivia, z kolei lekcje z zakresu łyżwiarstwa łyżwiarstwa szybkiego i figurowego  prowadzone będą w dużej Hali. 

ENERGA WSPIERA NAJMŁODSZYCH HOKEISTÓW GKS STOCZNIOWCA

Energa z Grupy ORLEN będzie współpracować z klubem GKS Stoczniowiec. Koncern wesprze w szczególności szkolenia zawodników z roczników 2010-2012, którzy grają w hokeja w kategorii „żak młodszy”.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA LODOWISKACH HALI OLIVIA

Jak wygląda plan zajęć na obydwu taflach lodowych Hali Olivia w nadchodzącym czasie? Poniżej prezentujemy, ułożony na każdy dzień tygodnia, grafik zajęć dla sportowców „zawodowych” zgodnie z obowiązującymi przepisami.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po