Aktualności

Kadra hokeistek na zgrupowanie przed turniejem kwalifikacyjnym do IO

2016-09-26 20:32:09

Sześć zawodniczek GKS Stoczniowiec znalazło się na liście powołanych przez selekcjonera kadry kobiet Grzegorza Klicha na zgrupowanie szkoleniowe i turniej przedwstępnych kwalifikacji do igrzysk zimowych w Korei Południowej w 2018 roku. Kwalifikacje odbędą się w Kazachstanie i tylko zwycięzca tego turnieju uzyska prawo gry w dalszych olimpijskich eliminacjach.

Polskie seniorki zbiorą się 21 października w Katowicach, gdzie przez 10 dni będą szlifować formę. Między 3-6 listopada biało-czerwone powalczą w Astanie o przepustkę do finałowych kwalifikacji do igrzysk. W stolicy Kazachstanu polskie hokeistki zmierzą swoje siły z gospodyniami, Brytyjkami oraz rywalem wyłonionym z rozegranych w październiku eliminacji. Uznanie w oczach selekcjonera znalazło sześć hokeistek GKS Stoczniowiec: Agata Kosińska, Natalia Kamińska, Renata Tokarska, Katarzyna Kasprzycka, Marta Bigos oraz Aleksandra Berecka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grzegorz Klich, który wspólnie z Pawłem Mateją prowadzi również kadrę narodową juniorek U-18, wybrał zawodniczki na konsultację szkoleniową w Sosnowcu oraz udziału w Turnieju Czterech Narodów w Budapeszcie w dniach 3-6 października 2016 roku. Wśród powołanych znalazły się dwie zawodniczki Stoczniowca: Natalia Kamińska oraz Ewa Podradzka.  W Budapeszcie młode Polki rozegrają trzy mecze: 4 października z Hiszpanią, 5 października z Wielką Brytanią U-18, 6 października z Węgrami U-18. 

Fot. PZHL


Ważne
PRZYNAJMNIEJ NA RAZIE BEZ SZKÓŁEK I ŚLIZGAWEK

Rekreacyjne ślizgawki oraz zajęcia szkółki hokejowej i łyżwiarskiej nie wystartują na początku października. Wcześniej informowaliśmy o możliwym rozpoczęciu zajęć. Po konsultacji ze służbami sanitarnymi ani ślizgawki, ani szkółki nie ruszą w tym terminie.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po