Aktualności

Juniorzy GKS Stoczniowiec zagrają w finałach MP

2019-03-12 14:51:15

Dwa mecze i dwa zwycięstwa. Młodzi hokeiści Stoczniowca okazali się lepsi od rówieśników z MOSM Tychy i pewnie triumfowali w spotkaniach barażowych o udział w turnieju finałowym. Mistrzostwa kraju juniorów rozegrane zostaną w Sanoku między 19 a 24 marca.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Zadanie, które założyliśmy sobie przed sezonem zostało wykonane. Chcieliśmy awansować do MP juniorów i ten cel zrealizowaliśmy. Na pewno procentuje fakt, że zespół od jesieni ogrywał się w I lidze. Jesteśmy w gronie ośmiu najlepszych zespołów w Polsce w tej kategorii wiekowej i przystępujemy do gry o medale. Z szacunkiem dla rywali, ale bez zbytniego respektu. Tutaj zarówno można z każdym przegrać, jak i z każdym wygrać. Na dzień 19 marca będziemy maksymalnie zmobilizowani i skoncentrowani – powiedział trener Krzysztof Lehmann (na zdjęciu poniżej).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GKS Stoczniowiec U20 (JR) - MOSM Tychy U20 (JR) 6:2 (2:0, 1:0, 3:2)

Bramki dla Stoczniowca: Krystian Mocarski i Bartosz Wołoszyk po 2 oraz Danilo Boboshko i  Kacper Murawski po jednym trafieniu.

MOSM Tychy U20 (JR) - GKS Stoczniowiec U20 (JR) 1:4 (0:2, 0:1, 1:1)

Bramki dla Stoczniowca: Krystian Mocarski, Jakub Wala, Igor Smal oraz Aliaksei Baranouski.

Zestawienie Stoczniowca podczas dwumeczu z Tychami: Soliński Wiktor, Gasparyan Arsen, Wala Jakub, Baranouski Aliaksei, Smal Igor, Mocarski Krystian, Wołoszyk Bartosz, Boboshko Danilo, Liśkiewicz Bartosz, Niedźwiecki Kacper, Ebertowski Maurycy, Pluciński Paweł, Wenz Wiktor, Kasicki Jan, Hadowski Oskar, Kuczek Oskar, Fruczek Kacper, Murawski Kacper, Laskowski Adam, Golovchanskiy Maksim.

 


Ważne
GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i aktualnie walczą w półfinale Mistrzostw Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po