Aktualności

Jeden krok do finału MP!

2018-04-05 22:33:15

Świetne wieści nadchodzą do nas z Katowic, gdzie hokeiści GKS Stoczniowiec rywalizują w turnieju finałowym mistrzostw Polski żaków starszych. W najbliższą sobotę podopieczni Pawła Zwolińskiego zagrają z MOSM Tychy, a stawką jest awans do wielkiego finału imprezy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Młodzi hokeiści Stoczniowca na początek zmagań turniejowych ograli Polonię Bytom, a następnie przegrali z Naprzodem Janów. Spotkanie z Niedźwiadkami Sanok miało zatem swój ciężar gatunkowy. Stoczniowcy musieli wygrać, żeby zająć w swojej grupie miejsce premiowane awansem i trafić do grona czterech najlepszych zespołów w kraju. Biało-niebiescy zwyciężyli 9:3 i  o przepustkę do gry o złoto zmierzą się z MOSM Tychy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- W sobotę półfinał z Tychami. Nie mieliśmy jeszcze z nimi okazji kiedykolwiek mierzyć swoich sił. Szanse więc oceniam 50/50. Oglądałem jedno z ich spotkań podczas trwającego turnieju, ale nie ma co się sugerować. Z nami to będzie bitwa, a o ostatecznym wyniku zdecyduje aktualna dyspozycja. W każdym razie w naszych szeregach pełna mobilizacja – powiedział trener Stoczniowców Paweł Zwoliński.

Półfinałowe spotkanie z MOSM Tychy zaplanowano na sobotę, 7 kwietnia, na godz. 12.00.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GKS Stoczniowiec – UKS Niedźwiadki Sanok 9:3 (3:0, 3:3, 3:0)

Bramki dla Stoczniowca – Adrian Gromadzki 4, Jonathan Kaczmarek 2 oraz Marceli Stańczyk, Adam Tuszkowski i Kacper Gulczyński.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Ważne
GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i aktualnie walczą w półfinale Mistrzostw Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po