Aktualności

Hokeistki Stoczniowca znowu punktują

2016-09-18 21:27:14

Po nieudanej wyprawie na Górny Śląsk i porażkach z Polonią Bytom, gdańszczanki w pełni zrehabilitowały się przed własną publicznością. Podopieczne Henryka Zabrockiego w dwumeczu ograły Kojotki Naprzód Janów.

Sobotnie, zacięte i emocjonujące, spotkanie zakończyło się rezultatem 4:3 (2:2, 1:1, 1:0). W niedzielę zawodniczki GKS Stoczniowiec zwyciężyły 5:2 (1:0, 3:1, 1:1).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W pierwszym meczu gole dla Stoczniowca zdobywały: Marta Bigos (asysta Joanna Rykaczewska), Alicja Siejka (asysta Natalia Kamińska), Tetiana Onyshchenko (asysta Małgorzata Nowak) oraz Renata Tokarska (asysta Natalia Kamińska, Marta Bigos). W drugim meczu na listę strzelczyń wpisały się: Aleksandra Berecka (asysta Tetiana Onyszczenko), Tetiana Onyszczenko (asysta Marta Bigos, Natalia Kamińska), Renata Tokarska (asysta Tetiana Onyszczenko, Aleksandra Berecka), Aneta Błaszczak (asysta Aleksandra Berecka, Ewa Podracka), Natalia Kamińska (asysta Katarzyna Kasprzycka - Alicja Siejka).


Ważne
PRZYNAJMNIEJ NA RAZIE BEZ SZKÓŁEK I ŚLIZGAWEK

Rekreacyjne ślizgawki oraz zajęcia szkółki hokejowej i łyżwiarskiej nie wystartują na początku października. Wcześniej informowaliśmy o możliwym rozpoczęciu zajęć. Po konsultacji ze służbami sanitarnymi ani ślizgawki, ani szkółki nie ruszą w tym terminie.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po