Aktualności

Hokeistki Stoczniowca z wizytą w szkole w Brzeźnie

2017-02-19 15:44:11

Gorące brawa dla wicemistrzyń Polski od uczniów Szkoły Podstawowej nr 18 w Gdańsku. Zespół reprezentowali Maja Banaś, Tetiana Onyshchenko oraz trener Henryk Zabrocki. Całe wydarzenie nie miałoby miejsca, gdyby nie dyrekcja szkoły oraz Stowarzyszenie Rodzin Wielodzietnych “Szczęśliwy Dom” w Gdańsku, którego wychowankowie chodzą właśnie do tej placówki, a których często można spotkać podczas wielu imprez w Hali Olivia.

Najpierw była owacja i oficjalne przywitanie. A później mnóstwo pytań do głównych aktorów wydarzenia.

- Uczniowie zasypali nas różnymi pytaniami, między innymi jak zaczęła się przygoda z hokejem, ile waży nasz sprzęt, jak ciężki jest krążek, czy często zdarzają się kontuzje, jakie mamy nastroje, gdy wygrywamy, a jakie, gdy coś nie pójdzie, ile razy trenujemy i w końcu, czy występować w meczu przed publicznością to dla nas duży stres? Odpowiedzieliśmy szczegółowo na wszystkie pytania dzieci, dodatkowo przekazałem informacje o naszym klubie, jego wszystkich sekcjach,  lodowisku, no i naszych sukcesach – relacjonuje trener Henryk Zabrocki.

Maja Banaś i Tetiana Onyshchenko prezentowały sprzęt. Dla uczniów brzeźnieńskiej szkoły była to szczególna atrakcja. Dzieci przymierzały kaski, ochraniacze, robiły sobie zdjęcia w strojach, z wielką ochotą brały kije hokejowe do ręki i próbowały uderzać w krążek. Przy aplauzie zgromadzonych odbył się również konkurs strzałów do bramki od unihokeja, były zatem emocje i nagrody - krążki z logo Stoczniowca i proporczyki klubowe. Na koniec hokeistki wręczyły koszulkę meczową z autografami, w zamian otrzymując zapewnienie o wsparciu na meczach, tych najważniejszych w sezonie (już za tydzień zaczynają się play offy o udział w grach o medale MP).

- Dla wszystkich była to duża frajda, wielka atrakcja i fajne przeżycie. Z przyjemnością uczestniczymy w takich spotkaniach (nie pierwszy raz – red.), szczególnie gdy widzimy radość i uśmiechnięte buzie – podsumował trener Zabrocki.

 


Ważne
JEST KOMUNIKAT KLUBU W SPRAWIE KWIETNIOWEGO TURNIEJU SZKÓŁEK

Trzydniowy turniej młodzieżowy zakończy zajęcia w ramach tegorocznej szkółki hokeja na lodzie. Wyłonione spośród uczestników szkolenia zespoły rywalizację rozpoczną w poniedziałek, 8 kwietnia. Areną zmagań będzie tafla lodowa dużej Hali Olivia.

RUSZYŁ PROGRAM „CHODŹ NA ŁYŻWY”

GKS Stoczniowiec zaprasza dzieci na nieodpłatne zajęcia szkółki łyżwiarskiej w ramach programu „Chodź na łyżwy” Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego. Lekcje tradycyjnie odbywać się będą w dużej Hali Olivia, o stałych porach, w terminach funkcjonowania szkółki łyżwiarskiej. 

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i aktualnie walczą w półfinale Mistrzostw Polski.

WIEMY DO KIEDY POTRWAJĄ POPULARNE ŚLIZGAWKI I SZKÓŁKI W HALI OLIVIA

Jeszcze w  marcu i na początku kwietnia czeka nas w Olivii zimowe szaleństwo. Wszyscy chętni do 7 kwietnia będą mogli rekreacyjnie pojeździć na łyżwach, czy wziąć udział w zajęciach łyżwiarskich lub hokeja na lodzie. Ślizganie w jednym z najbardziej kultowych obiektów Gdańska w sumie wypełni jeszcze pięć weekendów marca oraz pierwszy piątek, sobotę i niedzielę kwietnia.

ZNAMY MARCOWE TERMINY SZKÓŁEK ŁYŻWIARSKIEJ I HOKEJOWEJ

Ważna informacja dla wszystkich miłośników jazdy na łyżwach, a przede wszystkim rodziców i opiekunów dzieci, chętnych do udziału w zajęciach łyżwiarskich i hokejowych. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem zajęć w miesiącu marcu.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po