Aktualności

Hokeistki Stoczniowca wciąż niepokonane

2021-01-11 13:36:00

To był udany sportowo weekend dla podopiecznych trenera Henryka Zabrockiego. Biało-niebieskie zanotowały kolejne zwycięstwa. Tym razem na wyjeździe pokonały dwukrotnie Atomówki GKS Tychy 11:1 oraz 6:0. W gdańskiej drużynie zadebiutowała młodziutka, urodzona w 2008 roku, Ania Sencerz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W rywalizacji z aktualnymi wicemistrzyniami Polski tyszanki dwukrotnie musiały uznawały wyższość GKS Stoczniowiec. Sobotni mecz był właściwie bez historii, przegrany wysoko po bardzo słabej grze rywalek z Górnego Śląska. Niedzielne spotkanie było bardziej wyrównane zwłaszcza w pierwszej tercji. Później nasze hokeistki włączyły drugi bieg, rozstrzygając zawody na swoją korzyść. Ściskamy kciuki za Natalię Kamińską, która w drugim meczu nabawiła się urazu kolana (na zdjęciu poniżej).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SKKH Atomówki GKS Tychy (K) -  GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 1:11 (0:4, 0:5, 1:2)

Bramki dla Stoczniowca: Tatiana Onyszczenko 3, Maja Brzezińska i Julia Łapińska po 2 oraz Natalia Kamińska, Maja Banaś, Dominika Korkuz i Alicja Siejka po jednym trafieniu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SKKH Atomówki GKS Tychy (K) - GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 0:6 (0:0, 0:2, 0:4)

Gole dla Biało-niebieskich Dominika Korkuz oraz Tatiana Onyszczenko po 2, po jednej bramce zanotowały Renata Tokarska i Alicja Siejka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fot. Atomówki GKS Tychy
 


Ważne
Ogólnodostępne ślizgawki w dniach 16-17.10.2021 roku

Godziny ogólnodostępnych ślizgawek w dniach 16-17.10.2021

ZNANY JEST JUŻ TERMIN ŚLIZGAWEK W HALI OLIVIA

Rusza zimowe szaleństwo w Olivii! Już od 09 października wszyscy chętni znów będą mogli pojeździć na łyżwach. Ślizganie w jednym z najbardziej kultowych obiektów Gdańska w tym sezonie potrwa do końca marca 2022 roku.

ZAPRASZAMY NA SZKÓŁKI HOKEJA ORAZ ŁYŻWIARSKĄ

Zapraszamy dzieci do lat 12 na szkółki hokeja na lodzie, łyżwiarstwa figurowego i short track. Zajęcia hokejowe odbywać się będą małej Hali Olivia, z kolei lekcje z zakresu łyżwiarstwa łyżwiarstwa szybkiego i figurowego  prowadzone będą w dużej Hali. 

ENERGA WSPIERA NAJMŁODSZYCH HOKEISTÓW GKS STOCZNIOWCA

Energa z Grupy ORLEN będzie współpracować z klubem GKS Stoczniowiec. Koncern wesprze w szczególności szkolenia zawodników z roczników 2010-2012, którzy grają w hokeja w kategorii „żak młodszy”.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA LODOWISKACH HALI OLIVIA

Jak wygląda plan zajęć na obydwu taflach lodowych Hali Olivia w nadchodzącym czasie? Poniżej prezentujemy, ułożony na każdy dzień tygodnia, grafik zajęć dla sportowców „zawodowych” zgodnie z obowiązującymi przepisami.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po