Aktualności

Hokeistki Stoczniowca bliżej finału MP

2021-03-06 12:56:51

Hokeistki GKS Stoczniowiec pokonały na wyjeździe SKKH Atomówki GKS Tychy 5:2 (3:1, 0:1, 2:0) w pierwszym meczu półfinałowym PLHK. Za tydzień,13 marca rewanż w Hali Olivia. Zwycięstwo zapewni podopiecznym Henryka Zabrockiego awans do finału.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Rozpoczęliśmy dobrze ten półfinał, wygraliśmy 5:2. Choć rywalki miały swoje szanse i kilkukrotnie zagroziły naszej bramce, to byliśmy drużyną lepszą w przekroju całego meczu, mieliśmy więcej sytuacji, lepiej radziliśmy sobie w grze z krążkiem. Graliśmy tak jak mamy się prezentować na lodzie - z determinacją, solidnie z tyłu, taktycznie zwarci i zdyscyplinowani, a z przodu z polotem i jakością. Zagraliśmy mądrze i skutecznie. Jestem zadowolony, z przyjemnością można było patrzeć na naszą grę. Na zwycięstwo zapracowała cała drużyna a MVP (najlepsza zawodniczka meczu – red.) została Agata Kosińska - komentował zmagania hokeistek ich trener, Henryk Zabrocki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rywalizacja toczy się do dwóch zwycięstw. Drugie spotkanie odbędzie się 13 marca w Hali Olivia o godz. 17.00. Ewentualny mecz numer trzy rozegrany zostanie dzień później, także w Gdańsku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SKKH Atomówki GKS Tychy - GKS Stoczniowiec Gdańsk 2:5 (1:3, 1:0, 0:2)

1:0     Łaskawska Sylwia
1:1     Onyshchenko Tetiana asysta Łapińska Julia, Tokarska Renata
1:2     Onyshchenko Tetiana asysta Tokarska Renata
1:3     Tokarska Renata asysta Onyshchenko Tetiana
2:3     Górska Aleksandra
2:4     Łąpieś Magdalena asysta Onyshchenko Tetiana
2:5     Siejka Alicja asysta Korkuz Dominika

GKS Stoczniowiec: Kosińska Agata, Kwiatkowska Natalia, Korkuz Dominika, Kamińska Natalia, Brzezińska Maja, Kasprzycka Katarzyna, Siejka Alicja, Tokarska Renata, Banaś Maja, Łapińska Julia, Onyshchenko Tetiana, Łąpieś Magdalena, Grzelak Julia, Jaskulska Olga.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Ważne
Ogólnodostępne ślizgawki w dniach 16-17.10.2021 roku

Godziny ogólnodostępnych ślizgawek w dniach 16-17.10.2021

ZNANY JEST JUŻ TERMIN ŚLIZGAWEK W HALI OLIVIA

Rusza zimowe szaleństwo w Olivii! Już od 09 października wszyscy chętni znów będą mogli pojeździć na łyżwach. Ślizganie w jednym z najbardziej kultowych obiektów Gdańska w tym sezonie potrwa do końca marca 2022 roku.

ZAPRASZAMY NA SZKÓŁKI HOKEJA ORAZ ŁYŻWIARSKĄ

Zapraszamy dzieci do lat 12 na szkółki hokeja na lodzie, łyżwiarstwa figurowego i short track. Zajęcia hokejowe odbywać się będą małej Hali Olivia, z kolei lekcje z zakresu łyżwiarstwa łyżwiarstwa szybkiego i figurowego  prowadzone będą w dużej Hali. 

ENERGA WSPIERA NAJMŁODSZYCH HOKEISTÓW GKS STOCZNIOWCA

Energa z Grupy ORLEN będzie współpracować z klubem GKS Stoczniowiec. Koncern wesprze w szczególności szkolenia zawodników z roczników 2010-2012, którzy grają w hokeja w kategorii „żak młodszy”.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA LODOWISKACH HALI OLIVIA

Jak wygląda plan zajęć na obydwu taflach lodowych Hali Olivia w nadchodzącym czasie? Poniżej prezentujemy, ułożony na każdy dzień tygodnia, grafik zajęć dla sportowców „zawodowych” zgodnie z obowiązującymi przepisami.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po