Aktualności

Hokeiści Stoczniowca w ścisłej czołówce I ligi

2019-10-29 10:14:55

Podopieczni Krzysztofa Lehmanna na własnej tafli ograli drużynę Sokołów z Torunia. Tym samym Biało-niebiescy utrzymali trzecie miejsce w tabeli pierwszoligowych rozgrywek. Na plecach jednak czują oddech sanockich Niedźwiadków, którzy do naszej ekipy tracą zaledwie trzy punkty.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GKS Stoczniowiec (MHL) - MKS Sokoły Toruń (MHL) 5:2 (0:1, 1:1, 4:0)
[SZCZEGÓŁY SPOTKANIA]

Na pierwszym miejscu w tabeli niezmiennie hokeiści UKS Zagłebia Sosnowiec (40 pkt.), drugą lokatę okupują hokeiści JKH Jastrzębie II (36 pkt.), Stoczniowiec zgromadził 30 punktów, a czwarte Niedźwiadki 27 oczek.

W Olivii grali również żacy młodsi naszego klubu. Pierwsza drużyna, której opiekunem jest Paweł Jakubowski, niestety przegrała z Koziołkami Poznań. Z kolei drugi team, prowadzony przez Roberta Błażowskiego rozprawił się z WTH Wrocław. O zwycięstwie biało niebieskich zdecydowała trzecia tercja (9:1).

GKS Stoczniowiec U12 (ŻM) - PTH Koziołki Poznań U12 (ŻM) 3:8 (1:1, 0:2, 2:5)
[SZCZEGÓŁY SPOTKANIA]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GKS Stoczniowiec II U12 (ŻM) - MUKS WTH Wrocław U12 (ŻM) 11:2 (0:1, 2:0, 9:1)
[SZCZEGÓŁY SPOTKANIA]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tymczasem już w najbliższy weekend młodzicy naszego klubu rozegrają dwa mecze sparingowe (obydwa w sobotę 02.11) z rosyjskimi hokeistami z Obwodu Kaliningradzkiego. Pierwszy mecz drużyna Pawła Zwolińskiego rozegra o godz. 12.00, druga rywalizacja zaplanowana jest na 17.00.

 


Ważne
UWAGA! ZMIANY W FUNKCJONOWANIU SZKÓŁEK I ŚLIZGAWEK

W listopadzie czekają nas dwie modyfikacje w kwestii terminarza ślizgawek i szkółek – łyżwiarskiej i hokejowej. Pierwsza zmiana związana jest z Dniem Wszystkich Świętych, druga wiąże się ze Świętem Niepodległości.

ZNAMY DOKŁADNE TERMINY SZKÓŁEK W LISTOPADZIE 2019 ROKU

Ważna informacja dla wszystkich miłośników jazdy na łyżwach, a przede wszystkim rodziców i opiekunów dzieci, chętnych do udziału w zajęciach łyżwiarskich i hokejowych. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem zajęć w miesiącu listopadzie.

SZKÓŁKI NA LODZIE IDĄ PEŁNĄ PARĄ

W tym sezonie szkółki hokejowa, łyżwiarska i short track wystartowały na początku października. Zajęcia hokejowe odbywają się w małej, natomiast lekcje łyżwiarstwa figurowego i szybkiego, prowadzone są w dużej Hali Olivia.

WYSTARTOWAŁ SEZON NA ŁYŻWY

Trwa zimowe szaleństwo ! W hali Olivia od początku października wszyscy chętni mogą pojeździć na łyżwach. Ślizganie w jednym z najbardziej kultowych obiektów Gdańska w tym sezonie potrwa do 29 marca 2020 roku.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Startuje Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią rusza nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorem projektu jest były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po