Aktualności

Hokeiści Stoczniowca w ścisłej czołówce I ligi

2019-10-29 10:14:55

Podopieczni Krzysztofa Lehmanna na własnej tafli ograli drużynę Sokołów z Torunia. Tym samym Biało-niebiescy utrzymali trzecie miejsce w tabeli pierwszoligowych rozgrywek. Na plecach jednak czują oddech sanockich Niedźwiadków, którzy do naszej ekipy tracą zaledwie trzy punkty.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GKS Stoczniowiec (MHL) - MKS Sokoły Toruń (MHL) 5:2 (0:1, 1:1, 4:0)
[SZCZEGÓŁY SPOTKANIA]

Na pierwszym miejscu w tabeli niezmiennie hokeiści UKS Zagłebia Sosnowiec (40 pkt.), drugą lokatę okupują hokeiści JKH Jastrzębie II (36 pkt.), Stoczniowiec zgromadził 30 punktów, a czwarte Niedźwiadki 27 oczek.

W Olivii grali również żacy młodsi naszego klubu. Pierwsza drużyna, której opiekunem jest Paweł Jakubowski, niestety przegrała z Koziołkami Poznań. Z kolei drugi team, prowadzony przez Roberta Błażowskiego rozprawił się z WTH Wrocław. O zwycięstwie biało niebieskich zdecydowała trzecia tercja (9:1).

GKS Stoczniowiec U12 (ŻM) - PTH Koziołki Poznań U12 (ŻM) 3:8 (1:1, 0:2, 2:5)
[SZCZEGÓŁY SPOTKANIA]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GKS Stoczniowiec II U12 (ŻM) - MUKS WTH Wrocław U12 (ŻM) 11:2 (0:1, 2:0, 9:1)
[SZCZEGÓŁY SPOTKANIA]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tymczasem już w najbliższy weekend młodzicy naszego klubu rozegrają dwa mecze sparingowe (obydwa w sobotę 02.11) z rosyjskimi hokeistami z Obwodu Kaliningradzkiego. Pierwszy mecz drużyna Pawła Zwolińskiego rozegra o godz. 12.00, druga rywalizacja zaplanowana jest na 17.00.

 


Ważne
PROFILAKTYKA UZALEŻNIEŃ Z GKS STOCZNIOWIEC

W 2022 roku zaplanowano szereg spotkań oraz szkoleń dla zawodników i zawodniczek Stoczniowca właśnie z zakresu profilaktyki uzależnień. Poprzez sport oraz organizację czasu wolnego promowana będą nie tylko zimowe dyscypliny związane z naszym Klubem, ale również zdrowy tryb życia i aktywność fizyczna. Przeszkoleni trenerzy przekażą informacje na temat negatywnych skutków sięgania po różnego rodzaju używki, głównie alkohol oraz narkotyki. 

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

To już blisko trzy lata odkąd Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci prowadzi nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. Udział w programie jest znakomitą okazją do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu. Koordynatorami projektu są - były reprezentant Polski w short tracku Rafał Grycner oraz trener Artur Kostecki.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po