Aktualności

Hokeiści Stoczniowca 2014 na inaugurację sezonu przegrali w Jastrzębiu

2016-09-12 14:24:24

Na inaugurację nowego sezonu Polskiej Hokej Ligi beniaminek rozgrywek zespół MH Automatyka Stoczniowiec 2014 przegrał 2:5 (1:3, 0:2, 1:0) w Jastrzębiu z JKH GKS. Bramki dla gdańskiego zespołu zdobyli Maciej Rompkowski i Zachary Josepher.

Gdańszczanie po 15 minutach przegrywali 0:3. W końcówce pierwszej tercji Stoczniowiec za sprawą Macieja Rompkowskiego strzelił pierwszą bramkę w sezonie (w tej sytuacji asystę zaliczył Szymon Marzec).
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W drugiej tercji JKH GKS dołożył kolejne dwa gole i sprawa zwycięstwa była przesądzona. W ostatniej części drugą bramkę dla gdańszczan zdobył Amerykanin Zachary Josepher (po akcji Szymona Marca i Macieja Rompkowskiego), tym samym zmniejszając rozmiary porażki.

Już jutro, we wtorek, gdańszczanie zmierzą się, również na wyjeździe, z Unią Oświęcim. Początek spotkania punktualnie o 18.00. Po raz pierwszy w Gdańsku Biało-niebiescy zagrają najszybciej 23 września (na ten dzień zaplanowany jest mecz z Orlikiem Opole), ale bardziej realny wydaje się termin 30 września - rywalem będzie GKS Katowice. Termin meczów w roli gospodarza determinuje remont dużej hali Olivia.

Fot. jkh.pl


Ważne
PRZYNAJMNIEJ NA RAZIE BEZ SZKÓŁEK I ŚLIZGAWEK

Rekreacyjne ślizgawki oraz zajęcia szkółki hokejowej i łyżwiarskiej nie wystartują na początku października. Wcześniej informowaliśmy o możliwym rozpoczęciu zajęć. Po konsultacji ze służbami sanitarnymi ani ślizgawki, ani szkółki nie ruszą w tym terminie.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Wystartowała Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorami projektu są -były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner oraz trener Filip Kostecki.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po