Aktualności

Historia na lodzie pisana

2018-09-16 18:13:36

W Krynicy odbył się jubileusz 90-lecia KTH. Krynickie Towarzystwo Hokejowe to jeden z najbardziej zasłużonych klubów na hokejowej mapie Polski. W uroczystości nie mogło zabraknąć przedstawicieli gdańskiego Stoczniowca.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- 90-lecie KTH, to święto nie tylko krynickiego hokeja, ale również całego hokeja na lodzie w Polsce. Ogromna rzesza wychowanków krynickiego klubu to wybitni hokeiści nie tylko KTH, ale również wielu krajowych drużyn. To także reprezentanci kraju, olimpijczycy, mistrzowie sportu i zasłużeni działacze, czy szkoleniowcy jak choćby Stefan "Papa" Csorich, znany z pracy w Stoczniowcu, z którym miałem zaszczyt współpracować – powiedział prezes GKS Stoczniowiec Marek Kostecki, który reprezentował gdański klub podczas uroczystości jubileuszowych w Krynicy.

Uroczyste obchody 90-lecia Krynickiego Towarzystwa Hokejowego rozpoczęły się tradycyjnie od mszy świętej, następnie w jednym z najbardziej reprezentacyjnych miejsc Krynicy, Pijalni Głównej, wystąpili zaproszeni goście oraz wręczono odznaczenia. Nie zabrakło akcentów hokejowych – zagrali młodzieżowcy, a także oldboje. Ostatnim akordem jubileuszu było odsłonięcie pamiątkowej gabloty w Hali MOSiR.

Na zdjęciach poniżej prezes Marek Kostecki oraz przedstawiciele KTH, nie tylko wyjątkowo zasłużeni dla krynickiego, ale również polskiego hokeja na lodzie – Zenon Hajduga (w latach 2000-2008 prezes PZHL), Jerzy Mruk (m.in. wiceprezes PZHL ds. szkolenia i trener bramkarzy reprezentacji) oraz Michał Jasnosz (wieloletni prezes KTH).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Ważne
PRZEDŁUŻENIE WAŻNOŚCI KARNETÓW

Ważny komunikat dla posiadaczy karnetów na ślizgawki i szkółki. W związku z zawieszeniem w Hali Olivia wszystkich zajęć organizowanych przez GKS Stoczniowiec, informujemy posiadaczy abonamentów, że ważność karnetów zostanie BEZPŁATNIE wydłużona o okres, w którym zajęcia były odwołane.

GKS STOCZNIOWIEC POSZUKUJE PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

Startuje Wyższa Szkoła Jazdy Szybkiej dla dzieci, a w ślad za nią rusza nabór najmłodszych adeptów łyżwiarstwa do Klubu. To znakomita okazja do rozpoczęcia przygody z lodowymi dyscyplinami sportu, tym bardziej, że koordynatorem projektu jest były reprezentant Polski w short tracku, Rafał Grycner.

GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i w nadchodzącym sezonie bronić będą tytułu wicemistrzyń Polski.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po