Aktualności

Historia na lodzie pisana

2018-09-16 18:13:36

W Krynicy odbył się jubileusz 90-lecia KTH. Krynickie Towarzystwo Hokejowe to jeden z najbardziej zasłużonych klubów na hokejowej mapie Polski. W uroczystości nie mogło zabraknąć przedstawicieli gdańskiego Stoczniowca.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- 90-lecie KTH, to święto nie tylko krynickiego hokeja, ale również całego hokeja na lodzie w Polsce. Ogromna rzesza wychowanków krynickiego klubu to wybitni hokeiści nie tylko KTH, ale również wielu krajowych drużyn. To także reprezentanci kraju, olimpijczycy, mistrzowie sportu i zasłużeni działacze, czy szkoleniowcy jak choćby Stefan "Papa" Csorich, znany z pracy w Stoczniowcu, z którym miałem zaszczyt współpracować – powiedział prezes GKS Stoczniowiec Marek Kostecki, który reprezentował gdański klub podczas uroczystości jubileuszowych w Krynicy.

Uroczyste obchody 90-lecia Krynickiego Towarzystwa Hokejowego rozpoczęły się tradycyjnie od mszy świętej, następnie w jednym z najbardziej reprezentacyjnych miejsc Krynicy, Pijalni Głównej, wystąpili zaproszeni goście oraz wręczono odznaczenia. Nie zabrakło akcentów hokejowych – zagrali młodzieżowcy, a także oldboje. Ostatnim akordem jubileuszu było odsłonięcie pamiątkowej gabloty w Hali MOSiR.

Na zdjęciach poniżej prezes Marek Kostecki oraz przedstawiciele KTH, nie tylko wyjątkowo zasłużeni dla krynickiego, ale również polskiego hokeja na lodzie – Zenon Hajduga (w latach 2000-2008 prezes PZHL), Jerzy Mruk (m.in. wiceprezes PZHL ds. szkolenia i trener bramkarzy reprezentacji) oraz Michał Jasnosz (wieloletni prezes KTH).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Ważne
GDAŃSK WSPIERA HOKEISTKI STOCZNIOWCA

Miasto Gdańsk podpisało nową umowę promocyjną z klubem GKS Stoczniowiec. Porozumienie dotyczy drużyny seniorek gdańskiego Klubu, które występują w PLHK i aktualnie walczą w półfinale Mistrzostw Polski.

EKSTRA ŚLIZGAWKI NA LODOWISKU W HALI OLIVIA

GKS Stoczniowiec przygotował zimowy prezent dla dzieci i dorosłych. Zajęcia w jeździe na łyżwach szczelnie wypełnią nie tylko soboty i niedziele lutego, ale również cały okres ferii zimowych. W sumie czekają nas blisko dwa tygodnie dodatkowej zabawy na lodzie.

ZNAMY LUTOWE TERMINY SZKÓŁEK ŁYŻWIARSKIEJ I HOKEJOWEJ

Ważna informacja dla wszystkich miłośników jazdy na łyżwach, a przede wszystkim rodziców i opiekunów dzieci, chętnych do udziału w zajęciach łyżwiarskich i hokejowych. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem zajęć w miesiącu lutym.

UWAGA! ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO

Informujemy, że zmienił się nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby dokonywać płatności już na nowy numer. Wszystkie dokumenty księgowe są wystawiane z aktualnym numerem konta.

Polski zwizek Hokeja na Lodzie      Polski Związek Curlingu  Po